Filmo "Hubie Halloween" plakatas

Kai pasikeičia lapų spalva ir moliūgai pradeda puošti slenksčius, tuomet žinome, kad Helovinas jau čia pat. Tačiau tai nėra baisus sezonas, kol neįsijungsite šiurpą keliantį siaubo filmą. Nesvarbu, ar norite žiūrėti filmą, tinkantį visai šeimai, ar košmarus sukeliantį trilerį, peržvelkite šį siaubo filmų sąrašą šiurpiam Helovino vakarui.

Nesvarbu ar mėgsti būti išgąsdintas ar ne, mes sukūrėme „Netflix“ rodomų filmų pavadinimų sąrašą, pritaikytą kiekvieno poreikiams. Filmų daugybė, pradedant „Poltergeistu“ ir „Žaliuoju kambariu“ ir baigiant „Adamsų šeimynėle“ bei naujausiu Adamo Sandlerio filmu „Hubie Helovinas“.

Atėjo toks metų laikas, kai žmonės ieško filmų, sukeliančių Helovinišką nuotaiką.

Laimei, „Netflix“ siūlo daugybę įvairių pavadinimų, nuo lengvų ir švelnių, iki tokių, kurie verčia paklausti „koks beprotis sugalvojo šią istoriją?“

Pasiruošęs išsigąsti? Štai 25 „Netflix“ geriausi Helovino filmai:

Hubie Halloween / „Hubie Helovinas“

„Hubie Helovinas“ yra 2020 m. amerikiečių siaubo komedija, kurią režisavo Stivenas Brilas, parašė Adamas Sandleris ir Timas Herlihis. Filme vaidina Sandleris, Kevinas Džeimsas, Džiulė Bauven, Rėjus Lijota, Robas Šnaideris, Džiuna Skvib, Kenanas Tompsonas, Šakelis Oneilas, Styvas Buskemis ir Maja Rudolf. Adamas Sandleris dovanoja mums Helovino filmą tokiu būdu, kurį moka geriausiai. Geranoriškas, bet ekscentriškas bendruomenės savanoris Hubie Duboisas, kuris mieste žinomas kaip užkietėjes Helovino mėgėjas, Šmėklinių naktį atsiduria tikros žmogžudystės bylos centre. Nepaisant atsidavimo gimtajam miestui Salemui, Masačusetse (ir jo legendinei Helovino šventei), Hubie dėl savo šiurpių pomėgių tampa pajuokų objektu. Bet per šį Heloviną, atstumtasis Hubie taps miesto gelbėtoju.

Pasiruoškite galybei humoro daugybei Sandlerio filmų nuolatinių aktorių, tokių kaip Styvas Buskemi, Kevinas Džeimsas, Robas Šneideris ir Bleikas Klarkas.

The Silence / „Tyla“

„Netflix“ išleido filmą „Tyla“ 2019 m. balandžio 10 dieną. Per likusius 2019 metus filmas taip pat buvo išleistas kino teatruose septyniose rinkose ir uždirbo 2,3 mln. USD. Tai siaubo filmas, kurį surežisavo Džonas R. Leonetis, scenarijus pritaikytas pagal 2015-ųjų Timo Lebono to paties pavadinimo siaubo romaną. Filmas pasakoja apie šeimą, besistengiančią išgyventi pasaulyje, kurį terorizuoja mirtina, pirmykštė rūšis, milijonus metų išsivysčiusi didžiulės požeminės urvų sistemos tamsoje, medžiojanti tik pasitelkus savo stiprią klausą. Kai šeima ieško pagalbos atokiame prieglobstyje, kur galės išlaukti invaziją, jie pradeda galvoti, koks pasaulis bus, kai jie bus pasirengę vėl į jį įžengti.

The Possession of Hannah Grace „Hanos Greis egzorcizmas“

„Hanos Greis egzorcizmas“ yra 2018 m. amerikiečių siaubo trileris, kurį surežisavo Diderikas van Rudženas ir parašė Brajanas Sivas. Filme vaidina Šei Mičelė, Kirbis Džonsonas, Stana Katik, Grėjus Deimonas ir Nikas Tūnas. Filmą išleido „Screen Gems“ Jungtinėse Valstijose 2018 m. lapkričio 30 d. Filmas iš kritikų sulaukė neigiamų atsiliepimų ir visame pasaulyje uždirbo 43 mln. USD. Tai istorija apie šiurpų egzorcizmą, kuris tampa nekontroliuojamas ir atima iš jaunos merginos gyvybę. Po kelių mėnesių, dirbdama naktinę pamainą ligoninės morge, Megana Ryd gauna subjaurotą lavoną. Viena ir uždaryta šalto rūsio koridoriuose ji pradeda matyti šiurpias vizijas, kurios verčia įtarti, kad tą naktį pristatytas lavonas yra apsėstas negailestingo blogio.

The Boy / „Šėtono vaikas“

Šis filmas, istorijai tęsiantis, darosi tik šiurpesnis.

Greta (Loren Kohan) – amerikietė auklė, atvykusi dirbti senyvai porai Anglijoje. Tačiau ji sužino, kad vaikas yra porcelianinė lėlė vardu Bramsas.

Toliau matome, kaip Greta nesilaiko taisyklių, o tai sukelia nerimą keliančių įvykių, kurie įtikina ją, kad Bramsas gali būti gyvas.

The Babysitter / „Auklė“

„Auklė“ yra paaugliams skirtas 2017 m. amerikiečių siaubo filmas, kurį surežisavo Džosefas Makgintis Nikolas ir parašė Brijanas Dufieldas. Jame vaidina Samara Vyving, Džiudas Liuvisas, Hana Maja Ly, Robė Amel ir Bela Torn. Dauguma kritikų atsiliepimų apie filmą buvo teigiami. Kolas (Džiudas Liuvisas) myli savo auklę Bitę (Samara Vyving). Ji karšta, linksma ir populiari. Vieną naktį, pasipiktinimo akimirką, Kolas nenueina miegoti, kad sužinotų, jog ji iš tikrųjų yra šaltakraujė žudikė, kuri yra vienoje lygoje su Velniu. Dabar jis turi praleisti naktį išvengdamas Bitės žudikų būrio, kuris dėl nieko nesustos, kad Kolas negalėtų išlieti savo tamsios paslapties. Kolas turi išgyventi naktį (ir pakeliui susprogdinti kelis žmones).

Bird Box Netflix

Bird Box / „DĖŽĖ SU PAUKŠČIAIS“

Juostoje „Dėžė su paukščiais“ (rež. Susanne Bier) regime skaudžią civilizacijos agoniją, kai Žemės gyventojų gretos stulbinamu greičiu nyksta dėl nesuprantamos priežasties: vieni žmonės masiškai žudosi, kiti, tarsi išprotėję, tampa žudikais. Ir vienus, ir kitus paveikia kažkokios būtybės, vienas žvilgsnis į kuriuos žmonėms atima protą. Išgyventi lemta tik tiems, kurie sąmoningai atsisako žvalgytis aplinkui. Tokio apokaliptinio siaubo atmosferos centre atsiduria moteris Melori (Sandra Bullock), kuri su dviem vaikais ryžtasi užrištomis akimis keliauti sraunia upe ten, kur tikisi surasti kitus išsigelbėjusius nuo pražūties.

Mirtinų pavojų pakeliui į savo „pažadėtąją žemę“ Melorės ir jos vaikų laukia tikrai daug. O kadangi keliauninkų akys užrištos, svarbus vaidmuo atitenka dėžėje gabenamiems paukšteliams. Jie čia – ne paliktų namų jaukumo simbolis, o labai svarbi išgyvenimo priemonė. Prisiminkime, kam anksčiau šachtininkai su savimi į anglies šachtas ėmė kanarėles… (Gediminas Jankauskas)

The Evil Dead / „Piktieji numirėliai“

Prieš daugiau nei tris dešimtmečius pasaulį išvydęs amerikiečių kino šedevras jau tapo tikra klasika net ir kinu nesidominčiųjų tarpe. Tai filmas, su kuriuo prasidėjo ir režisieriaus Semo Raimi bei aktoriaus Briuso Kembelo karjeros. Dėka išradingų kadrų ir patrauklaus Kambelo pasirodymo, po šio filmo susikūrė ir siaubo filmų klasika.

Filme stebime penkis draugus, įsikūrusius miško trobelėje, kurie vienas po kito, nužudomi pamišusios piktusios dvasios. Kino juosta susilaukė daugybės teigiamų įvertinimų nepaisant savo solidaus amžiaus, šiandien ji patenka į daugelį visų laikų geriausių filmų reitingų.

Insidious: Chapter 2 / „Tūnąs tamsoje: antra dalis“

„Tūnąs tamsoje: antra dalis“ yra 2013 m. amerikiečių siaubo filmas, kurį surežisavo Džeimsas Vanas. Filmas yra 2010 m. „Tūnąs tamsoje“ tęsinys, antroji franšizės dalis ir ketvirtoji pagal serijos chronologiją. Netrukus po piktos dvasios pasirodymo, užvaldžiusia jų sūnų, Lambertai, Renai (Rauzė Birnė) ir Džošas (Patrikas Vilsonas) yra pasirengę, kad jų gyvenimas sugrįžtų į įprastas vėžes. Vis dėlto kažkas vis tiek ne taip, ypač su Džošu, kuris, Renai nežinant, taip pat yra apsėstas. Siekdami išlaisvinti Džošo sielą ir galiausiai nugalėti piktavališkas aplinkines jėgas, Loreina Lambert (Barbara Heršei) ir jos kolegos tyrinėja praeitį, kad išsaugotų šeimos ateitį.

Goosebumps 2: Haunted Halloween / „Šiurpuliukai 2: prakeiktas Helovinas“

Du draugai randa stebuklingą knygą, kuri prikelia išprotėjusį pilvakalbį. Tai sukelia daugybę keistų nutikimų, kurie Helovino naktį virsta tikru chaoso ir tuomet filmas pasiekia tikrą kulminaciją.

Džekas Blackas sugrįžta kaip „Šiurpuliukų“ knygos rašytojas R. L. Stainas.

Hush / „Tyla“

„Tyla“ yra 2016 m. amerikiečių siaubo filmas, kurį surežisavo ir suredagavo Maikas Flanaganas. Pagrindinį vaidmenį atlieka Keitė Sygel, kuri taip pat padėjo parašyti filmo scenarijų. Medė Jang yra kurčia moteris ir siaubo žanro rašytoja, praradusi gebėjimą girdėti ir kalbėti po bakterinio meningito priepuolio kai jai buvo 13 metų, praradusi šiuos gebėjimus visam laikui po nuolatinės korekcinės operacijos. Tikėdamasi paankstinti savo, kaip autorės, karjerą, ji su savo kate miške gyvena izoliuotą gyvenimą. Jos draugė Sara vieną vakarą ją aplanko, kad grąžintų knygos kopiją. Aptardama savo rašymą, Medė paaiškina, kaip ji įsivaizduoja savo istorijas, ir apsvarsto daugybę galimų pabaigų, prieš priimdama sprendimą dėl vienos pabaigos. Vėliau tą pačią naktį kaukėtas žudikas su arbaletu užpuola Sarą ir nusivija ją iki Medės namų. Kruvina Sara tranko duris šaukdamasi pagalbos; jos šauksmai lieka neišgirsti ir vyras nuduria Sarą. Tuomet žudikas greitai supranta, kad Medė yra kurčia, ir nusprendžia padaryti ją dar viena savo auka.

The Green Inferno / „Kanibalai“

Eli Rotas pasisemia įkvėpimo iš kraupių Itališkų siaubo filmų, tokių kaip „Kanibalų holokaustas“, ir pristato filmą apie grupę studentų aktyvistų, kurie keliauja į Amazonės atogrąžų miškus ir tampa skaniu kąsneliu kanibalų genčiai.

Green Room / „Žaliasis kambarys“

Šis pripažintas trileris, kuriame Antonas Jelchinas ir Imogena Puts vaidina du pankroko grupės narius, privalančius kovoti su Neonaciais po to, kai jie tapo šių atliktos žmogžudystės liudininkais.

2015 metų filmas pilnas įvairių kūrybingų (ir itin iškreiptų) mirties scenų. Tad jei ieškai naujoviško išgyvenimo siaubo filmo, šis puikiai tiks.

Annabelle / „Anabelė“

„Anabelė“ yra 2014 m. amerikiečių siaubo filmas, kurį surežisavo Džonas R. Leonetis, parašė Garis Daubermanas ir prodiusavo Piteris Safranas bei Džeimsas Vanas. Tai yra 2013-ųjų metų filmo „Išvarymas“ (The Conjuring) pirmoji franšizės dalis. Filmą įkvėpė lėlės, vardu Anabelė, istorija, kurią pasakojo Edas ir Loreina Varenai. Filme vaidina Anabelė Volis, Vardas Hortonas ir Alfrė Vudard. Džonas Formas rado puikią dovaną savo besilaukiančiai žmonai Mijai – gražią, retą senovinę lėlę su balta vestuvine suknele. Tačiau Mijos žavesys Anabele trunka neilgai. Vieną siaubingą naktį į jų namus įsiveržia šėtoniško kulto nariai, kurie smurtiškai užpuola porą. Išlietas kraujas ir teroras nėra viskas, ką jie palieka. Kultistai iššaukia tokią piktybišką būtybę, kad nieko, ką jie padarė, nebus galima palyginti su tuo, kas dabar yra… Anabelė.

„AKSOMINIS PJŪKLAS“ (Velvet Buzzsaw, 2019)

Velvet-Buzzsaw-Netflix

Atrodytų, kas gi mirtinai pavojingo galėtų tūnoti ant sienų kabančiuose paveiksluose?

„Aksominis pjūklas“ autoriai samprotauja apie žudančią meno kūrinių galią. Žudančią visai ne perkeltine, bet tiesiogine prasme. Bet filmo pradžia nežada jokios mistikos. Atrodo, kad už ekscentriško „Aksominio pjūklo“ pavadinimo slypi satyrinis pasakojimas apie šiuolaikinio meno užkulisius, kuriuose visais laikais knibžda tikrų ir tariamų genijų, intrigų, apkalbų, nepelnytų komplimentų, ciniškų sandėrių bei protekcionizmo gyvatynas. Jam filmo autoriai skiria pirmąsias dvidešimt minučių. Vėliau siužetas netikėtai pasuks visai kita linkme.

Šokiruoti galinti fabula prasideda nuo mirties. Laiptinėje prie savo buto paslaptingomis aplinkybėmis miršta pagyvenęs dailininkas Vetrelas Dizas, kuris paskutinėmis savo gyvenimo minutėmis bandė sunaikinti keletą paveikslų. Dailininko kūną ir likusius jo kūrinius aptikusi ambicinga dailės galerijos darbuotoja Džozefina, pasitarusi su dailės ekspertu Morfu Vandevaltu, nusprendžia surengti kraupų įspūdį darančių paveikslų parodą, o valdingai galerijos savininkei Rodorai Heiz labiausiai rūpi iš velionio palikimo gerokai pasipelnyti. (Gediminas Jankauskas)

Rosemary‘s Baby / „Rozmari kūdikis“

„Rozmari kūdikis“ yra 1968 m. Amerikos psichologinio siaubo filmas, kurį parašė ir surežisavo Romanas Polanskis, remiantis 1967 m. Irano Levino to paties pavadinimo romanu. Norėdami sukurti šeimą, jauna katalikų namų šeimininkė Rozmari Vudhaus ir jos sunkiai besiverčiantis aktorius vyras Gajus persikelia į „Bramford“: žymiausią Niujorko pastatą, kuriame apstu nemalonių neaiškių gyventojų istorijų ir siaubingų įvykių. Neilgai trukus jaunoji pora susidraugauja su ekscentriškais kaimynais Romu ir Mine Kastevet, o netrukus po to Rozmari pastoja. Tačiau po truputį – nepatyrusiai motinai sistemingai atsiplėšiant nuo savo draugų – ima pasirodyti nerimą keliančios užuominos apie nuodėmingą ir gerai suplanuotą sąmokslą, apglėbiantį nedrąsią Rozmari įtarimų ir psichinės kančios gaubtu.

House of 1,000 Corpses / „Tūkstančio negyvėlių namai“

Jei ieškote kažko tikrai iškreipto, kad šį mėnesį pasijaustų ta Helovino nuotaika, pažiūrėkite Robio Zombio režisūrinį debiutą.

Tai filmas apie dvi poras, keliaujančias Teksaso miško tankmėse, kur sutinka negerus žmones: serijinių žudikų šeimą.

The Ritual  / „Ritualas“

„Ritualas“ yra 2017 m. britų siaubo filmas, kurį surežisavo Deividas Brukneris, parašė Džojus Bartonas ir kuriame vaidina Rafis Spalas, Aršeris Alis, Robertas Džeimsas-Kolijeris ir Semas Trugtonas. Filmas sukurtas pagal 2011 m. Adomo Nevilo to paties pavadinimo romaną. Draugų grupė po ilgo laiko susitinka, kad suplanuotų atostogas. Pagaliau jie nusprendžia leistis į pėsčiųjų kelionę Švedijoje. Kai vienas iš jų susižeidžia, jiems nebelieka nieko kito, kaip kirsti mišką, kad greičiau atvyktų į namelį. Per siautėjančią liūtį jie naktį praleidžia baisiame, apleistame name. Jų laukia dalykai, kurių jie niekada nesitikėjo iš šios tariamai suartinančios kelionės.

The Invitation / „Kvietimas“

Režisierė Karyn Kusama surezgė nuostabią, bet ganėtinai iškreiptą istoriją.

Loganas Maršalas-Grynas vaidina Vilą – vyrą, nenoriai sutikusį dalyvauti buvusios žmonos šeimininkaujame vakarėlyje. Naktį, kai jo praeities problemos pradeda kilti į paviršių, jis įsitikina, kad šiame vakarėlyje vyksta kažkas nedoro.

Poltergeist, 1982

 Poltergeist (1982) / „Poltergeistas“

Filmo scenarijų parašęs Steven‘as Spielberg‘as turėjo užimti režisieriaus pareigas, tačiau Steven‘o kontraktas neleido režisuoti šio filmo, kadangi šiuo metu režisierius jau dirbo su „Ateivis“ filmu. Režisieriaus pareigas šiame filme užėmė Tobe Hooper, kuris filmų pasaulyje yra žinomas siaubo filmų žanre. Režisierius pasižymėjo filme „The Texas Chain Saw Massacre“, bei vėliau išleistame „Poltergeistas“ filmuose. Nors filmą ir režisavo Hooper‘is, tačiau filmas spinduliuoja Spielberg‘o kūryba.

„Poltergeiste“ veiksmas yra perkeliamas į paprastus Amerikos namus, kuriuose nežinoma būtybė pasiglemžia nekaltą vaiką. Nekalto vaiko pavojuje idėja filme yra įkvėpusi daugelį šios dienos siaubo trilerių. Tokiuose filmuose kaip „Anabelė 3“ vis dar matome, jog vaikai yra pasitelkiami norint sudaryti efektingą siaubo sceną. Po šio filmo naujosios kartos režisieriai pasitraukė iš voratinkliais apsivijusių gotiškų dvarų bei persikėlė į klasikinės šeimos namus, ką ir matome šiame kūrinyje.

„Poltergeistas“ pelnė Saturno apdovanojimus už geriausią 1983-ųjų grimą bei geriausią to meto siaubo trilerį. „Poltergeistas“ turėtų būti prioritetas tikram siaubo filmų fanatikui, prieš žiūrint tokius trilerius kaip „Insidious“, „Paranormal Activity“ bei „Išvarymo“ frančizės kūrinius privalote peržiūrėti „Poltergeistą“, jog suprastumėtė kaip šis filmas suformavo šiandienos siaubo filmų pasaulį. Filmas bus amžiams prisimenamas dėl dviejų jaunos Heteros O‘Rourke ištartų žodžių: „Jie čia“.

Session 9 / „Psichoterapijos seansas Nr. 9“

Brado Andersono svaiginantis, psichologinis siaubo filmas pasižymi išskirtiniais vaidmenimis, kuriuos atlieka David Caruso, Josh Lucas ir Peter Mullan. Jie vaidina asbesto valytojus, dirbančius apleistoje psichiatrinėje ligoninėje. Ten jie ir pradeda jausti dvasių iš neramios šios vietos praeities egzistavimą.

RAITELIS BE GALVOS“ (Sleepy Hollow, 1999)

Iš lietuviško filmo pavadinimo gali susidaryti įspūdis, kad tai ir mūsų skaitytojams gerai žinomos JAV rašytojo Thomaso Mayne Reido to paties pavadinimo knygos ekranizacija. Tačiau režisierius Timas Burtonas ekranizavo visai ne ją, o kito JAV rašytojo Washingtono Irvingo romaną „Legenda apie Snaudžiančią Daubą“ (The Legend of Sleepy Hollow), o filmą pavadino tiesiog „Sleepy Hollow“.

Filmas atkuria siaubingą 1799-ųjų metų atmosferą. Nežmoniška baimė kausto Niujorko valstijos mažo kaimelio gyventojus. Vienas po kito dingsta žmonės, o kūnai vėliau randami nukirstomis galvomis. Sklinda legendos apie piktąją dvasią, kuri begalvio raitelio pavidalu siautėja amžinai rūko gaubiamuose miškuose.

Išsiaiškinti kraupius nusikaltimus Niujorko burmistras siunčia jauną konsteblį Ichabodą Kreiną (tai jau trečias Johnny Deppo vaidmuo T. Burtono filme). Tiesą sakant, šis ekscentriškas „seklys“ yra mažiausiai tinkamas panašiai misijai, mat jis visko bijo ir alpsta vos pamatęs kraują, dėl ko susilaukia vietinių gyventojų pajuokų. O tai jau visai negerai, nes vos atvykęs Kreinas įsimyli gražuolę Katrina (Christina Ricci) ir jos akyse, žinoma, visai netrokšta atrodyti kaip nevykėlis. Tenka suimti save į rankas ir ryžtingai veikti. (Gediminas Jankauskas)

I Am the Pretty Thing That Lives in the House / „Gražus dalykas namuose“

„Gražus dalykas namuose“ 2016 m. Amerikos ir Kanados gotikos antgamtiškas siaubo filmas, kurį parašė ir surežisavo Osgudas Perkinsas. Jame vaidina Rūta Vilson ir Paula Prentis, kuri vaidina savo pirmąjį pagrindinį kino vaidmenį per 30 metų. Filmo premjera įvyko 2016 m. Toronto tarptautiniame kino festivalyje. Siaubo autorės Airis Blum ramus Naujosios Anglijos dvaras, nutapytas žiaurios jaunos moters mirties, tapo jos tyliu kalėjimu. Norėdamas pasirūpinti senstančia rašytoja, kenčiančia nuo lėtinės demencijos, turto valdytojas pasamdo švelnią ligoninės slaugytoją Lilę Seilor; tačiau tai toli gražu nėra įprastas darbas. Po truputį Lilės vaizduotė ims siautėti, nes šešėliniai klaikių moterų šmėklų pastebėjimai sulaužo silpnas tikrovės ir fantazijos, pasakėčios ir tiesos ribas.

The First Purge / „Pirmasis išvalymas“

„Pirmasis išvalymas“ yra 2018 m. Amerikos distopinis veiksmo siaubo filmas, kurį surežisavo Gerardas Makuris ir kuriame vaidina Ylanas Noelis, Leksas Skotas Deivisas, Džoivanas Veidas ir Styvas Harisas. Tai ketvirta „Išvalymo“ franšizės dalis. Filmas yra priešistorė, vaizduojanti kasmetinio „Išvalymo“ – 12 valandų trukmės laikotarpio kartą per metus – kilmę, kai visi nusikaltimai Amerikoje, įskaitant žmogžudystes, išžaginimus ir padegimus, yra teisėti; tai kyla iš eksperimento, apsiribojusio „Staten“ saloje su pažadu, kad tiems, kurie pasiliks saloje jos trukmei, bus sumokėta didelė pinigų suma, tačiau „New Founding tėvai“ yra pasiryžę pasiekti norimus rezultatus bet kokiomis būtinomis priemonėmis. „Pirmasis išvalymas“ buvo išleistas 2018 m. liepos 4 d. kino studijos „Universal Pictures“. Filmas visame pasaulyje uždirbo daugiau nei 137 milijonus dolerių ir tapo daugiausiai užsidirbusio franšizės įrašu, tačiau sulaukė įvairių kritikų, kaip ir filmo pirmtakai.

A Cure for Wellness / „Priešnuodis gyvenimu“

„Priešnuodis gyvenimui“ – tai 2016 m. psichologinis siaubo filmas, kurį surežisavo Goras Verbinskis ir parašė Džastinas Heitas, remiantis pasakojimu, kuriuos abu įkvėpė Tomo Mano 1924 m. romanas „Magiškas kalnas“. Filme vaidina Deinas Dehanas, Džeisonas Aizakas ir Mija Got. Ambicingas jaunas vadovas yra išsiųstas atsiimti savo įmonės generalinio direktoriaus iš idiliško, bet paslaptingo „sveikatingumo centro“, esančio atokioje Šveicarijos Alpių vietoje. Netrukus jis įtaria, kad stebuklingos SPA procedūros nėra tokios, kokios atrodo. Kai jis pradeda išsiaiškinti siaubingas paslaptis, patikrinama jo psichika, nes jam nustatoma ta pati „įdomi“ liga, dėl kurios visi svečiai čia trokšta gydymo.

The Binding /  „Surišimas“

„Surišimas“ 2016 m. Amerikiečių siaubo filmas, kurį režisavo Gusas Krigeris. Bramas (Džošas Heisleris) ir Sara (Eimė Gumenik) yra jauna sutuoktinių pora su kūdikiu. Šeima yra labai pamaldi, o Bramas yra net jaunas pastorius. Po dukros krikštynų dienos Bramas pradeda elgtis šiek tiek keistai. Jis teigia, kad jį aplankė Dievas. Bėgant dienoms Bramas ima elgtis vis keisčiau. Vieną naktį Sara pagauna jį stovintį koridoriuje, daužantį galvą į sieną. Jis taip trenkia, kad pradeda tekėti kraujas. Viskas pakrypsta į dar blogesnę pusę, kai Bramas teigia, kad Dievas kalbėjo su juo ir pasakė, kad privalo nužudyti savo dukterį. Kai Bramas tai sako, jo balsas pasikeičia. Jis skamba taip, lyg būtų apsėstas.

Taip pat skaitykite: 50 komedijų, kurias būtina pamatyti per savo gyvenimą

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: