Organizatorių archyvo nuotr.

H2 Mobilumas kaip paslauga – sparčiai augantis sektorius

Jau kelis metus iš eilės tęsiasi tendencija, kad jauni žmonės rečiau įsigyja automobilius ir vietoj nuosavybės renkasi transporto priemonių dalinimosi paslaugas. Tam yra keletas priežasčių – augančios automobilių ir kuro kainos, nepriklausymas nuo gyvenamosios vietos, ekologija bei darbas iš namų.

Dėl šių tendencijų auga mobilumo abonementų paslaugos. MaaS įmonės sujungia viešąjį ir privatų transportą, sukurdamos transporto priemonių tinklą, pritaikytą skirtingiems vartotojams. Vienas iš kertinių šio sektoriaus išskirtinumų yra dėmesys vartotojui ir paslaugų pritaikymas individualiems poreikiams. Todėl MaaS sektorius ir toliau žaibiškai augs, kasmet išsiplėsdamas 25-35 procentais, anot MaaS Alliance tyrimo. Šis augimas ypatingai bus pastebimas Europoje, kadangi tai yra pagrindinis MaaS plėtros regionas, sudarantis 32 proc. rinkos.

Išaugus naujų ir naudotų automobilių kainoms, paprastas sprendimas verslui yra transporto priemonių nuoma. MaaS ilgalaikė nuoma užtikrina lanksčias mokėjimo galimybes ir laisvę rinktis kada ir kokią transporto priemonę norite nuomotis.

H2 MaaS indėlis į švaresnę ateitį

Potencialius automobilių savininkus atbaido ne tik augančios kainos, bet ir kylantys taršos mokesčiai. Nors Lietuvoje taršos mokesčiai ir priemonės suvaldyti klimato krizę dar yra tik pradedami įgyvendinti, vairuotojai gali tikėtis mokesčių kilimo ir kitų suvaržymų, priklausomai nuo transporto priemonės tipo. Automobilio nuoma išlaisvina nuo mokesčių, o įvairių transporto priemonių (įskaitant viešąjį ir privatų transportą) naudojimas sumažina bendrą išmetamų teršalų kiekį. Kelių tyrimų metu buvo pastebėta, jog automobilių dalinimasis sumažina vairuotojo nuvažiuojamų kilometrų skaičių, taip ženkliai sumažinant išmetamųjų dujų kiekį.

Tačiau ekologija yra ne tik dėmesys gamtai, bet ir žmogui. MaaS paslaugų teikėjai didelį dėmesį skiria vartotojui ir rūpesčių, susijusių su automobilio priežiūra, sumažinimu bei optimizavimu.

Organizatorių archyvo nuotr.

H2 Naujos galimybės verslui ir alternatyva automobilio pirkimui

MaaS kaip ir kiti sektoriai tobulėja, todėl vis daugiau įmonių ne tik siūlo trumpalaikę transporto priemonių nuomą, bet ir ilgalaikes galimybes. Lietuvoje sparčiai besivystanti MaaS įmonė WeFleet siekia plėtoti lankščias mobilumo paslaugas verslui. WeFleet siūlo ilgalaikį automobilių abonementą įmonėms ir verslams. Tai alternatyva lizingui ir trumpalaikei automobilio nuomai, kadangi fiksuota nuomos suma įtraukia KASKO draudimą, užtikrina 24/7 pagalbą kelyje, klientų aptarnavimą ir automobilių pristatymą į jūsų pasirinktą vietą.

Tai puiki alternatyva tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms, siekiančioms užtikrinti darbuotojų patogumą ir judėjimo laisvę. WeFleet automobilių nuoma prasideda nuo vieno mėnesio ir leidžia keliauti visos Europos Sąjungos teritorijoje, o įmonės siūlomi automobiliai yra visiškai nauji, su minimalia rida iki 5000 km.

Prieinamas transportas, tvarumas ir laisvas judėjimas yra keliavimo ir mobilumo ateitis. Gyvenant miestuose, brangstant automobiliams ir augant jų išmetamai taršai, automobilio ir kitų transporto priemonių nuoma tampa efektyviu sprendimu. Tapkite vienais pirmųjų Lietuvoje, prisidedančių prie personalizuoto mobilumo su WeFleet automobilių abonementu verslui.

Partnerių turinys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: