Viena bažnyčia nustebino visus pavaizdavusi Jėzaus gimimą labai moderniu būdu

0
1
Claremonto jungtinė metodistų bažnyčiios nuotr.

Nuo seno bažnyčios yra išlaikiusios tradiciją vaizduoti Jėzaus gimimą prakartėlėmis su šventųjų figūrėlėmis. Jos yra eksponuojamos prieš svarbiausią krikščionių šventę – Kalėdas. Tačiau, šiais metais, Claremonto jungtinė metodistų bažnyčia, kuri yra Kalifornijoje, sukūrė netradicinę šio kūčių stebuklo demonstraciją. Joje yra išreiškiama skaudi šių laikų problema-pabėgėlių krizė. Marija, Juozapas ir Jėzus šioje modernioje prakartėlėje yra vaizduojami atskirai, ir uždaryti narveliuose. Taip norint parodyti žiaurų JAV vyriausybės elgesį su pabėgėliais, kurie dažnai yra atskirti nuo savo šeimų.

Šios modernios prakartėles vaizdu, savo ,,Facebook” paskyroje pasidalino pastorė Karen Clark Ristine. Ji teigė: ,,šiuo metu, kai mūsų šalyje, pabėgėlių šeimos siekia prieglobsčio, yra sugaunamos prie mūsų sienų ir atskiriamos, mes prisimename labiausiai žinomą pabėgėlių šeimą pasaulyje, šventuosius Mariją, Jėzų ir Juozapą. Kaip yra rašoma biblijoje, netrukus po Jėzaus gimimo, Juozapas ir Marija buvo priversti bėgti su savo mažamečiu sūnumi iš Nazareto į Egiptą, kad išvengtų karaliaus Erodo.Jie bijojo persekiojimo ir mirties. Kyla klausimas, ką darytume šiandien, jei jie, kaip kitos šeimos, ieškotų prieglobsčio mūsų šalyje?”.

Atsakant į šį klausimą, verta prisiminti ir Mato evangelijos žodžius: „Aš buvau alkanas ir tu davei man maisto, buvau ištroškęs ir tu davei man atsigerti, aš buvo nepažįstamas žmogus, o tu mane priėmei“. Iš tikrųjų Cleremonto bažnyčia atlieka labai svarbų vaidmenį, padedant pabėgėliams. Ji reguliariai teikia pagalbą, veda seminarus. Ji taip pat surinko daugiau nei 100 000 dolerių šeimoms, kurioms šiuo metu labai reikalinga finansinė parama.

Taigi, šia neįprasta Kristaus gimimo scena bažnyčia kreipiasi į mus visus ir primena, kad per pastaruosius trejus metus daugiau kaip 5500 vaikų iki 2 metų amžiaus buvo atskirti nuo savo tėvų pasienyje. Toks brutalus Vyriausybės sprendimas yra itin smerkiamas bažnyčios, kuri skatina visus užjausti šiuos nekaltus vaikus ir jų šeimas. Bažnyčia tikisi, jog visos atskirtos šeimos vėl bus kartu. Tarsi užuominą į šį kilnų troškimą, ji pastatė dar vieną prakartėlę ir šventovės viduje. Ten, visa šventoji šeima jau yra kartu. Belieka tik tikėtis, kad laimingos pabaigos sulauks ir visos pabėgelių šeimos.

Taip pat skaitykite: Dvasininkė neteko pareigų po vizito į sekso prekių parduotuvę

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here