Garliavos ir Zapyškio seniūnijos vėl turi seniūnus. Didžiausio Kauno rajono miesto seniūnijai vadovauti pradėjo Nijolė Tarvydienė, Zapyškio seniūnijai – Sigitas Imbrasas.
Iki šiol jie abu dirbo Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriuje: N. Tarvydienė – vedėjo pavaduotoja finansams, S. Imbrasas – vedėjo pavaduotoju kultūrai. Birželio 29 dienos įsakymu Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Ričardas Pudževelis iš minėtų pareigų abu tarnautojus įstatymo numatyta tvarka perkėlė į seniūnus.
Naujieji seniūnai – ne naujokai valstybės tarnyboje. N. Tarvydienės stažas – 18 metų, S. Imbraso – 13 m. Abu turi aukštąjį išsilavinimą, S. Imbrasas – ir magistro laipsnį.
Garliavos seniūnė Rasa Raimonda Grigienė pačios prašymu iš pareigų buvo atleista šių metų kovo 28 dieną, Zapyškio seniūnas Jonas Stelmokas – šių metų balandžio 13 dieną, jam tapus Kauno rajono savivaldybės Tarybos nariu.
Kauno rajono savivaldybės informacija





![Tarp bangų ir peržiūrų: Karolina Agata Sankiewicz virš vandens sklandanti sensacija [VIDEO]](https://kaunozinios-lt.b-cdn.net/wp-content/uploads/2025/06/Karolina-Agata-Sankiewicz-1-100x70.png)









