A. Karaliaus asmeninio archyvo nuotr.

Spalio 5 dieną, 18 val. restorane “Abato menė” (Vilniaus g. 7) vyks jau antroji atvira „Kauniečių tribūnos“ diskusija tema: “Kauno proveržis: sapnas, nuotykis ar projektas?”.

“Kauniečių tribūnos” svečias – Audrys Karalius – architektas, straipsnių architektūros ir urbanistikos klausimais autorius. Jis yra vienas aktyviausių viešojoje erdvėje kritišką požiūrį į architetūros ir urbanistikos procesus Kaune išreiškiančių kauniečių. Tai vienas iš nedaugelio architektų, lygiagrečiai analizuojančių ir kaunietiškumo, kauniečių bei paties miesto fenomenus, socialinį, kultūrinį gyvenimą.

„Kauniečių tribūna“ – tai aktyviausių Kauno visuomenės piliečių, politikų, verslininkų, kultūrinio gyvenimo atstovų diskusijos su kauniečiais įvairiose Kauno miesto viešosiose erdvėse. Kas dvi savaites su kauniečiais susitikti pakviesime vis kitą iškilų kaunietį pasidalinti mintimis apie Kauno vystymosi tendencijas, miesto kultūrinį, akademinį gyvenimą. Į diskusijas bus įtraukti labai įvairūs pranešėjai, siekiant pažvelgti į Kauną, šio miesto galimybes ir iššūkius, kuo platesne perspektyva. Visą informaciją apie artėjančias diskusijas, kaip ir buvusių diskusijų apibendrinimus galėsite rasti naujienų portale www.kaunozinios.lt

“Kauniečių tribūnos” organizatoriai: Viešoji Įstaiga “Verslo iniciatyva”

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: