Negalima paneigti filmo populiarumo apie mafiją, kuriame vaidina tokios žvaigždės kaip Scorsese, De Niro, Pacino ir Pesci. Tai vienas geriausių visų laikų filmų. Tačiau sunkumų kelia tai, kad Džo Pesčiui, Alui Pacino ir Robertui De Nirui yra daugiau nei 70 metai.  O Martino Skorsezės filme „Airis“ trys 7-ojo dešimtmečio vidurio ir pabaigos aktoriai vaidina tikrus mafiozus, kurie filme yra kur kas jaunesni nei 70 metų.

Kad šis filmas būtų sukurtas, Martinas Skorsezė išleido milijonus „Netflix“ pinigų, kad skaitmeniniu būdu atjaunintų De Niro, Pacino ir Pesci, kad jie galėtų vaidinti šiuos vyrus skirtingais jų gyvenimo tarpsniais. Galima drąsiai teigti, kad tai ne visai pavyko, nes filme jie dažnai atrodo tarp 40–60 metų amžiaus. De Niro vaidinamas Šeranas, kuriam tariamai yra 30 metų, matomas mušantis mafiozus ir judantis kaip 70–metis vyriškis. Žiūrint filmą tai glumina ir dažnai erzina. Tačiau daugelis kritikų ir apdovanojimų vertinimo komisijos narių sugebėjo nekreipti į tai dėmesio ir mėgautis dar vienu Skorsezės gangsterių filmu.

Vienas youtuberis teigia, kad naudodamasis nemokama programine įranga pagerino aktorių išvaizdą. Jis tvirtina, kad jam prireikė tik septynių dienų.

Jis sakė: „Nors jokiu būdu nesu Martinas Skorsezė, ši sintetinė vaizdo klastotė, kurią sukūriau, atrodo kur kas geriau nei filme. Didžiąją savo gyvenimo dalį praleidau tyrinėdamas įvairaus amžiaus žmonių bruožus.“

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: