Spalio 30, 31 ir lapkričio 1,2 dienomis papildomai autobusai važiuos 2A, 13A, 24A, 29A maršrutais, spalio 31 ir lapkričio 1 dieną padidės 20-ojo maršruto autobusų reisų skaičius. Lapkričio 1 dieną padidės 6A maršruto autobusų reisų skaičius, spalio 31 ir lapkričio 1 dieną keisis 24-ojo autobusų maršruto trasa.
Spalio 31 ir lapkričio 1 dieną visų transporto rūšių eismas Šilainių pl. ties Romainių kapininėmis bus organizuotas viena kryptimi, nuo Baltų pr. link Raudondvario pl. jis bus nukreiptas Šilainių pl., Romainių gatve.
2A maršruto Geležinkelio stotis–Kauno tiekimas autobusų eismo tvarkaraštis spalio 30, 31 ir lapkričio 1, 2 dienomis
Autobusai važiuoja M. K. Čiurlionio g., Tunelio g., K. Baršausko g., R. Kalantos g., Ateities pl., Palemono g., Apaščios g., Ateities pl., keliu A1, Ateities pl., Apaščios g., Palemono g., Ateities pl., R. Kalantos g., K. Baršausko g., Tunelio g., M. K. Čiurlionio gatve.
Autobusai išvyksta iš stotelės Geležinkelio stotis
09.30 10.55 12.20 14.10 15.35 17.01
Autobusai išvyksta iš stotelės Kauno tiekimas
10.07 11.32 12.57 14.47 16.12 17.38
6A maršruto Geležinkelio stotis–Garliava autobusų eismo tvarkaraštis lapkričio 1 dieną
Autobusai važiuoja Autobusai važiuoja M. K. Čiurlionio g., Vytauto pr., Kęstučio g., I. Kanto g., Karaliaus Mindaugo pr., Veiverių g., Garliavos pl., Vytauto g., Stadiono g., Vytauto g., Garliavos pl., Veiverių g., Karaliaus Mindaugo pr., Birštono g., Gimnazijos g., Šv. Gertrūdos g., E. Ožeškienės g., K. Donelaičio g., Vytauto pr., M. K. Čiurlionio gatve.
Autobusai išvyksta iš stotelės Geležinkelio stotis
06:18 07:56 08:48 09:32 10:23 10:56 11:38 12:18 12:50 13:27 14:22 14:50 15:21 16:01 16:35 17:07 18:07 18:47 20:52
Autobusai išvyksta iš stotelės Garliava
07:07 08:39 09:31 10:47 11:14 11:52 12:33 13:28 14:00 14:22 15:12 15:38 16:11 16:46 17:21 17:57 18:55 20:03 21:38
13A maršruto Kauno pilis–Kleboniškis autobusų eismo tvarkaraštis
Autobusai važiuoja Šv. Gertrūdos g., Šauklių g., Jonavos g., Kleboniškio g., Jonavos gatve.
Spalio 30 ir lapkričio 2 dieną
Autobusai išvyksta iš stotelės Kauno pilis
07:11 08:04 08:57 09:53 11:09 11:59 12:49 13:39 14:34 15:31 16:34 17:33 18:59 20:13
Autobusai išvyksta iš stotelės Kleboniškis
07:36 08:30 09:28 10:17 11:34 12:22 13:13 14:04 15:05 16:07 17:07 18:00 19:37 20:45
Spalio 31 ir lapkričio 1 dieną
Autobusai išvyksta iš stotelės Kauno pilis
07:42 07:55 08:35 08:48 09:29 09:44 10:23 10:37 11:29 11:51 12:45 12:55 13:42 14:00 14:43 15:01 15:40 16:06 16:37 17:07 17:33 18:03 18:29 19:24 19:55 20:14 20:53
Autobusai išvyksta iš stotelės Kleboniškis
08:07 08:21 09:03 09:19 09:54 10:10 10:50 11:04 11:56 12:20 13:08 13:24 14:09 14:31 15:09 15:33 16:06 16:40 17:06 17:34 17:59 18:31 19:02 19:50 20:23 20:45 21:23
20-ojo maršruto Kauno pilis–Bitininkų g. autobusų eismo tvarkaraštis spalio 31 ir lapkričio 1 dieną
Autobusai važiuoja Jonavos g., Šauklių g., Šv. Gertrūdos g., Gimnazijos g., Birštono g., Karaliaus Mindaugo pr., Veiverių g., Europos pr., Vilties g., J. Pabrėžos g., Gvazdikų g., Seniavos pl., Bitininkų g., Seniavos pl., Gvazdikų g., J. Pabrėžos g., Vilties g., Europos pr, Veiverių g., Karaliaus Mindaugo pr., Birštono g., Gimnazijos g., Šv. Gertrūdos g., Šauklių g., Jonavos gatve.
Autobusai išvyksta iš stotelės Kauno pilis
07:25 08:35 09:23 09:47 10:10 10:34 10:57 11:20 11:52 12:25 12:39 13:08 13:49 14:14 14:39 14:59 15:24 15:49 16:14 16:42 17:11 17:52 18:23 18:56
Autobusai išvyksta iš stotelės Bitininkų g.
08:03 09:10 09:59 10:24 10:47 11:09 11:32 11:53 12:25 12:56 13:14 13:41 14:22 14:47 15:12 15:36 16:02 16:28 16:54 17:20 17:51 18:24 18:56 19:28
24A maršruto Kauno pilis–Romainių kapinės autobusų eismo tvarkaraštis
Autobusai važiuoja Jonavos g., Šv. Gertrūdos g., Šauklių g., Jurbarko g., Neries krantine, Varnių g., Linkuvos g., Žemaičių pl., Baltų pr., Šilainių pl., Raudondvario pl., Jurbarko g., Jonavos gatve.
Spalio 30 ir lapkričio 2 dieną
Autobusai išvyksta iš stotelės Kauno pilis
09:00 09:15 09:43 09:55 10:07 10:35 10:52 11:09 11:39 11:52 12:22 12:38 13:12 13:31 13:44 14:11 14:37 15:00 15:14 15:41 16:04 16:16 16:42 17:07 17:18 17:45 18:15
Autobusai išvyksta iš stotelės Romainių 2-osios kapinės
09:26 09:41 10:09 10:21 10:33 11:02 11:18 11:35 12:05 12:18 12:48 13:04 13:38 13:57 14:10 14:37 15:03 15:27 15:41 16:08 16:31 16:43 17:09 17:34 17:45 18:12 18:42
Spalio 31 ir lapkričio 1 dieną
Autobusai išvyksta iš stotelės Kauno pilis
08:59 09:19 09:29 09:39 09:50 10:01 10:12 10:22 10:33 10:43 11:03 11:13 11:23 11:34 11:45 11:56 12:16 12:27 12:38 12:55 13:14 13:34 13:45 13:56 14:07 14:18 14:28 14:47 14:58 15:09 15:20 15:31 15:41 15:52 16:10 16:21 16:32 16:43 16:54 17:04 17:21 17:32 17:43 17:54 18:06 18:18 18:31 18:44 19:15
Autobusai išvyksta iš stotelės Romainių 2-osios kapinės
09:25 09:45 09:55 10:05 10:16 10:27 10:38 10:48 10:59 11:09 11:29 11:39 11:49 12:00 12:11 12:22 12:42 12:53 13:04 13:21 13:40 14:00 14:11 14:22 14:33 14:44 14:54 15:13 15:24 15:36 15:47 15:58 16:08 16:19 16:37 16:48 16:59 17:10 17:21 17:31 17:48 17:59 18:10 18:21 18:33 18:45 18:58 19:10 19:40
24-ojo maršruto Onkologijos ligoninė–Romainiai autobusų eismo tvarkaraštis spalio 31 ir lapkričio 1 dieną
Autobusai važiuoja Volungių g., Kuosų g., Kurtinių g., Kariūnų pl., Vaidoto g., Jiesios pl., Piliakalnio g., H. ir O. Minkovskių g., M. K. Čiurlionio g., Vytauto pr., Kęstučio g., Karaliaus Mindaugo pr., Birštono g., Gimnazijos g., Šv. Gertrūdos g., Šauklių g., Jonavos g., Jurbarko g., Neries kr., Varnių g., Linkuvos g., Žemaičių pl., Baltų pr., Šilainių pl., Romainių g., Medekšinės g., Romainių g., Raudondvario pl., Jurbarko g., Jonavos g., Šauklių g., Šv.Gertrūdos g., E. Ožeškienės g., K. Donelaičio g., Vytauto pr., M. K. Čiurlionio g., H. ir O. Minkovskių g., Piliakalnio g., Jiesios pl, Vaidoto g., Kariūnų pl., Kurtinių g., Kuosų g., Volungių gatve.
Autobusai išvyksta iš stotelės Medekšinės g.
06.22 07.34 08.48 10.02 11.41 12.59 14.16 15.34 16.52 18.03 19.45 20.53
Autobusai išvyksta iš stotelės Onkologijos ligoninė
07.24 08.35 10.18 11.31 12.50 14.03 15.25 16.38 18.20 19.29 20.45 21.52
29A maršruto Geležinkelio stotis–Karmėlavos kapinės autobusų eismo tvarkaraštis
Autobusai važiuoja M. K. Čiurlionio g., Vytauto pr., Parodos g., K. Petrausko g., Savanorių pr., magistraliniu keliu A6, Karmėlavos kapinės, magistraliniu keliu A6, Savanorių pr., K. Petrausko g., Parodos g., Vytauto pr., M. K. Čiurlionio gatve.
spalio 30 ir lapkričio 2 dieną
Autobusai išvyksta iš stotelės Geležinkelio stotis
07:59 08:19 08:40 09:03 09:23 09:45 10:10 10:32 10:57 11:23 11:50 12:15 12:37 13:02 13:28 13:45 14:07 14:24 14:47 15:13 15:30 15:52 16:14 16:41 17:00 17:22 17:41 18:05 18:31 18:59 19:29 19:46 20:09 20:35
Autobusai išvyksta iš stotelės Karmėlavos kapinės
08:46 09:06 09:27 09:49 10:09 10:31 10:56 11:18 11:43 12:09 12:36 13:01 13:23 13:48 14:14 14:31 14:53 15:10 15:33 16:00 16:17 16:39 17:01 17:28 17:47 18:09 18:28 18:52 19:18 19:43 20:13 20:30 20:53 21:19
Spalio 31 ir lapkričio 1 dieną
Autobusai išvyksta iš stotelės Geležinkelio stotis
07:59 08:15 08:39 08:57 09:15 09:45 10:02 10:21 10:48 11:08 11:50 12:10 12:26 12:53 13:15 13:38 14:07 14:20 14:36 15:00 15:33 15:52 16:08 16:19 16:48 17:14 17:31 17:56 18:11 18:43 19:15 19:41 19:59 20:17
Autobusai išvyksta iš stotelės Karmėlavos kapinės
08:43 08:59 09:23 09:43 10:01 10:31 10:48 11:07 11:34 11:54 12:36 12:56 13:12 13:39 14:01 14:24 14:53 15:06 15:22 15:46 16:19 16:38 16:54 17:05 17:33 17:58 18:15 18:40 18:55 19:27 19:59 20:25 20:43 21:01
Kitų maršrutų autobusai ir troleibusai spalio 30 bei lapkričio 2 dieną važiuos pagal darbo dienų, spalio 31 dieną – pagal šeštadienių, lapkričio 1 dieną – pagal sekmadienių eismo tvarkaraščius.