Negavę pinigų, “Kauno tiltai” stabdytų Panemunės tilto statybas

0
1
© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Didžiausia Baltijos šalyse kelių ir tiltų statybos bendrovė “Kauno tiltai” gali stabdyti Panemunės tilto statybas, jei negaus 23 mln. litų už praėjusiais metais atliktus darbus, rašo “Kauno diena”.

Įmonė sutinka ir toliau tilto statybą finansuoti savo lėšomis, tačiau, “Kauno dienos” žiniomis, reikalauja, kad būtų atsiskaityta už praėjusių metų darbus. Kauno savivaldybė šiam tikslui skolinasi 12 mln. litų bei prašo Vyriausybės, kad iš kelių programos tilto statyboms šiais metais turi būti skirta bent tokia pati suma.

Premjeras Algirdas Butkevičius yra pažadėjęs, kad finansavimas tiltui bus skirtas, tačiau Kauno meras Andrius Kupčinskas teigia, kad kol kas numatyta tik 5 mln. litų.

“Tikimės, kad premjero pažadą lydės ir sprendimai, bet kol kas turime laišką, kuriuo informuojama, kad planuojama skirti tik 5 mln. litų. Panemunės tilto statybų finansavimo klausimo nėra ir Vyriausybės darbotvarkėje”, – sakė A.Kupčinskas.

“Pernai “Kauno tiltai” statybos darbų atliko už 24 mln. litų. Kauno miesto savivaldybė bendrovei kol kas su mokėjo tik 12 mln. litų. Šiais metais “Kauno tiltai” yra numatę atlikti tilto statybos darbų dar už 41 mln. litų. Taigi, metų pabaigoje Panemunės tilto statybos darbų bendrovė bus atlikusi iš viso už 65 mln. litų”, – teigė bendrovės atstovė spaudai Rimantė Jablonskytė.

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia