(c) stock.xchng archyvo nuotr.

2010-12- 02, 16.00 -18.00 valandą.
SENJORŲ DIENA: DONORYSTĖ – KODĖL VENGIAMA AUKOTI SAVO KŪNĄ IR KRAUJĄ?
Nacionalinės donorų asociacijos prezidentas Darius Tumšys: „Kraujo donorystės keliai ir klystkeliai“ (Ar pakanka gydymo įstaigose kraujo ligoniams? Kas labiausiai laukia donorų pagalbos? Dėl kokių priežasčių vengiama būti kraujo donoru? Kokios problemos žlugdo kraujo donorystę? Ar parduodamas mūsų aukojamas kraujas į užsienį? Ar egzistuoja prievartinė donorystė? Kodėl svarbu atsisakyti finansinio atlygio už kraują?)

Lietuvos nefrologinių ligonių asociacijos GYVASTIS koordinatorė Aušra Degutytė:„Mitai ir faktai apie organų donorystę“(Dėl kokių priežasčių bijoma išreikšti savo valią ir po mirties paaukoti savo organus? Kodėl artimieji atsisako aukoti mirusiojo organus? Ar perkami ir parduodami žmogaus organai? Ar Lietuvoje egzistuoja kriminalinė donorystė? Ar žinote apie kasmet augančią „gyvybės ir mirties“ eilę?) Šios temos ir visuomenei aktualūs klausimai bus pokalbio tema. BUS DEMONSTRUOJAMAS FILMAS „UŽ GYVYBĘ“.

2010-12- 09, 16.00-18.00 valandą.
Prof. habil. dr. A. Kriščiūnas “Ar civilizacija pražudys žmoniją” – apie žmogaus sveikatos veiksnius.
Lietuvos Sveikatos Medicinos Universiteto Studentu mokslines draugijos Alternatyvios medicinos būrelis (vadovas gyd. D. Butvilas):
Renginio metu bus pristatyti 3 būdai, leidžiantys išvengti sveikatą žalojančių veiksnių: judėjimo menas, mitybos menas, psichoemocinės būklės korekcija. Būrelis ruošia mokslinius darbus alternatyviosios medicinos tema, prisideda prie teisingo supažindinimo su alternatyvia medicina, padeda formuoti teisingą holistini požiūrį į žmogų.

2010-12- 16, 14.00-16.00 valandą.
„ŠVIESUVOS“ VAIKŲ UNIVERSITETAS.
Mokyt. metod. Violeta Linikienė ir Sigita Grigaliūnienė. Pokalbis “Teatras – tai stebuklas”. Kauno “Veršvų’ mokyklos dramos studija: spektalis “Pelenė”.

Kauno Veršvų vidurinėje mokykloje nuo 2004 metų vykdoma kryptingo meninio ugdymo programa. Teatras – tai tokia meninio ugdymo sritis, kuri savyje apjungia dailę, muziką, šokį. 2010 m. lapkričio 9 dieną spektaklis “Pelenė” buvo parodytas “Šviesuvoje” čia viešėjusiems Kauno specialiosios mokyklos auklėtiniams

2010-12- 16, 16.00-18.00 valandą.
Susitikimas su Augustinu Rakausku „Apie verslą ir gyvenimą“. “Senukų” įmonių asociacijos įkūrėjas ir prezidentas, UAB “Žinių radijas” valdybos pirmininkas, Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos prezidiumo narys pasidalins savo įžvalgomis apei verslą ir gyvenimą.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: