(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Gegužė – mėnuo be smurto prieš vaikus. Ta proga Kauno Dainavos poliklinikos Jaunimo centras kviečia vaikus kurti, atkreipiant dėmesį, jog pasaulis be smurto yra daug gražesnis! Dainavos poliklinikos Jaunimo centro psichologė Asta Blandė teigė, kad „šia akcija siekiame ne tik skatinti mokinių kūrybiškumą, bet ir norime atkreipti dėmesį į egzistuojančią šių dienų problemą – smurtą prieš vaikus ir pačių vaikų tarpe. Vienas sėkmingiausių ir skatinančių susimąstyti dialogų su visuomene – vaikų kūryba. Dėl to tikimės, kad Kauno miesto ir rajono mokyklų moksleiviai bus neabejingi ir prisijungs prie šios akcijos“.

TAISYKLĖS:

1. Parodyk savo kūrybiškumą! Fotografuok, karpyk, lankstyk, piešk, kurk, konstruok, dainuok, rašyk, lipdyk. Visos TAVO kūrybinės raiškos formos yra tinkamos ir teisingos.

2. Darbai turi atspindėti pagrindinę temą: BE SMURTO! UŽ DRAUGYSTĘ! Galite vaizduoti draugystę, laimingus žmones, kurie gyvena be smurto. Galbūt turite viziją kaip pasikeistų ir atrodytų pasaulis, jei iš viso smurto nebebūtų? Jei taip, pasidalink ja su mumis.

3. Dalyvauti gali visi 1-12 klasių Kauno miesto ir rajono mokyklų mokiniai. Darbus galite kurti ir grupėje (grupės nariai taip pat turi būti mokyklinio amžiaus).

4. Darbus ar nuotraukas galite siųsti iki gegužės 13 d. Nepamiršk nurodyti savo vardo, pavardės, amžiaus, kontaktų, mokyklos ir klasės kurioje mokaisi. Kontaktinė informacija bus saugoma, nepublikuojama ir laikoma po devyniais užraktais!

5. Visi darbai su dalyvių vardais ir mokyklų pavadinimu bus eksponuojami Facebook puslapyje JaunimoCentras DainavosPoliklinika.

6. PRISIJUNK prie JaunimoCentras DainavosPoliklinika puslapio ir BALSUOK! Akcijos metu visi galėsite balstuoti už labiausiai patikusius darbus. Komentaras prie darbo bus skaičiuojamas kaip balsas. Visi komentarai (net ir neigiami) bus skaičiuojami kaip balsas UŽ. Balsavimas truks iki gegužės 16 d.

7. Daugiausiai balsų surinkę ir atrinti darbai bus įvertinti ir eksponuojami Dainavos Jaunimo centre.

8. Balsavimas prasidės vos tik pirmieji darbai pasirodys Facebook puslapyje. Todėl NESNAUSK! Pirmas atsiųsk savo darbą ir surink daugiausiai balsų.

9. Už savo darbus balsuoti negalima. Tikime, kad tavo darbas tau pats gražiausias, tačiau leisk savo draugams, šeimos nariams, mokytojams ir kitiems žmonėms įvertinti tavo darbą. Paragink juos balsuoti!

10. Išradingiausių, kūrybiškiausių, gražiausių, linksmiausių ir draugiškiausių darbų autorius pakviesime į renginį, kuris vyks gegužės 21 d. Dainavos Jaunimo centre.

BŪK AKTYVUS! JUK TAI TAVO IR TAVO DRAUGŲ MĖNUO!

Darbus galite siųsti:

El.p.: indre@dainavospoliklinika.lt
Adresu: Pramonės pr. 31, Kaunas

Jei kilo klausimų, teiraukitės tel.: 8(37) 78 70 08 arba el.p.: indre@dainavospoliklinika.lt
Įrodyk, kad be smurto gyventi yra geriau!

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: