Bliuzo mandolinos ir gitaros virtuozas - Kaune
(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Muzikantas gimė 1950 m. Bostone, Masačusetse, tačiau šiuo metu gyvena Švedijoje. Kai Bertas buvo mažas, jis daug keliavo su šeima iš vienos vietos į kitą, kol galiausiai rado nuolatinę gyvenamąją vietą San Fransiske, kuriame ir pradėjo kelią į muziką. Keturiolikmetis Bertas grodavo San Fransisko gatvėse ir su kitais „gatvės“ muzikantais, kaip šių laikų žymusis Peteris Case‘as, ir taip įgavo patirties muzikuoti didelei auditorijai.

1974 m. Bertas Deivertas iškeliavo į Švediją ir pradėjo profesionalaus muzikanto karjerą. Bendradarbiavo su atlikėjais Peteris Case‘as, bliuzo virtuozu Ericu Bibbu, Michaelu Powersu, T-Model Ford, Samu Carru, legenda tapusiu Tomu Paley, viena rokenrolo pradininkių vadinama Wanda Jackson ir daugeliu kitų. Išleido 3 solinius albumus, 6 dueto albumus, jo muzika taip pat skambėjo ir kitų atlikėjų kūryboje.

Berto Deiverto pasirodymai kupini nepakartojamos meilės muzikai, tikro garso ir nesuvaidintų jausmų. Atlikėjas muzikuoja kiekvienai auditorijai taip, tarsi tai darytų pirmą kartą – su tokia pačia aistra, noru nustebinti ir įrodyti magišką muzikos galią. Būtent dėl šių sąvybių žmonės traukia iš įvairiausių pasaulio kampelių pamatyti ir išgirsti išskirtinai galingo balso savininko Berto Deiverto nepriekaištingų pasirodymų.

Koncerte su Bertu Deivertu pasirodys ir Lietuvos bliuzo atstovai – Aleksandras Belkinas (gitara) ir Gražina Deicko (smuikas)

Renginio vieta: Laisvalaikio namai „Nautilus“ (Savanorių pr. 124, Kaunas)
Renginys vyks: 2011 birželio 30 dieną, 20:00 val.
Bilietų kaina: 20 Lt ir 15 Lt.

Organizatorių informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: