Džiazo miniatiūros Kauno dramos teatro ilgojoje salėje
(c) Kasdotas.com archyvo nuotr.

Lapkričio 5 dieną, 19 val. koncertų cikle „Palėpės muzika“ Kauno dramos teatro ilgojoje salėje profesionalioji Giedrė Kilčiauskienė ir grupė pristatys unikalų projektą „Jazz miniatiūros“.

Tai džiazas, kuris suprantamas, artimas ir malonus visiems. Net ir tiems, kurie iki šiol manė, kad džiazas tikrai ne jiems.

Giedrė Kilčiauskienė klausytojams pažįstama ne tik kaip ekstravagantiška novatoriškų grupių „Empti“ bei „Pieno lazeriai“ vokalistė, bet ir nostalgiška bossanovos dainų atlikėja šiame koncerte atsiskleis kaip aistringa, nenuspėjama ir organiška džiazo daininkė. Programoje – moderniai aranžuoti džiazo standartai, autoriniai kūriniai bei keletas rock, pop kūrinių, atliekamų džiazo stiliumi.

Puikiai žinomų melodijų puokštė, nuspalvinta džiazo harmonijos, slaptai nudeginantis, subtilus, pakerintis ir nuginkluojantis Giedrės Kilčiauskienės vokalas, apgaubtas tobulai subalansuotos instrumentinės palydos ir specifinės, maloniai netikėtos Kauno dramos teatro Ilgosios salės atmosferos – tai derinys, kuris puikiai tinka darganotam rudens vakarui sušildyti. Ir net jeigu koncerto metu skambėsiančius kūrinius esate girdėję daugybę kartų, šįsyk maloniai nustebsite: džiazo esmė – improvizacija, todėl niekada nežinai, kaip jis suskambės „čia ir dabar”.

Solistė: Giedrė Kilčiauskienė (vokalas)

Grupė:

Andrej Polevikov (fortepijonas)

Vytis Nivinskas (kontrabosas)

Darius Rudis (mušamieji)

Bilietai: 23 – 38 Lt (taikomos nuolaidos*)

Bilietus platina:

http://www.bilietai.lt/lt/event/9978

Bilietus galite įsigyti visose BILIETAI.LT ir Kauno dramos teatro kasose bei 1 val.prieš renginį vietoje.

Interviu su atlikėja:

Organizatorių informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: