© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Paraiškas dėl daugiabučių renovacijos finansavimo priimantys bankininkai konstatuoja, kad norintiųjų atsinaujinti eilėje yra daugiau, nei jie pajėgtų finansuoti.

Savivaldybių, statybų verslo atstovai brėžia ateitį: daugiau statybininkų pastolių prie renovuojamų daugiabučių išvysime žiemos link, o masiškesnių šiltinimo darbų laukiama kitą pavasarį, tačiau tempus lėtina besiformuojantis darbuotojų trūkumas, ketvirtadienį rašo “Verslo žinios”.

Druskininkų meras ir Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas Ričardas Malinauskas teigia, kad renovacija Druskininkuose prasidės jau šiemet, tačiau jai pritrūks statybininkų.

Statybų bendrovės “Lakaja” statybų direktorius Dalius Satkūnas tikina, kad įmonė darbuotojų trūkumą bando kompensuoti, priimdama ką tik mokslus baigusį jaunimą.

“Lazda perlenkta. Projektų mums ieškoti nebereikia. Norinčiųjų renovuoti pastatus yra daugiau, nei galėtume finansuoti”, – tegia Šiaulių banko Vilniaus regiono projektų vadovas Viktoras Budraitis. Pasak jo, esminis lūžis, kodėl jaučiamas toks suaktyvėjimas, yra tai, kad renovacijoje dabar nori dalyvauti ir socialiai remtini asmenys, mat nepritardami daugiabučio šiltinimui jie prarastų šildymo kompensacijas.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: