Organizatorių archyvo nuotr.

Šiais laikais nepriekaištingas anglų kalbos išmanymas atveria gerokai platesnes karjeros galimybes ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Puikiai anglų kalbą mokantis ir šios kalbos subtilybes išmanantis žmogus sparčiau kyla karjeros laiptais, visada išlieka paklausus darbo rinkoje, labiau pasitiki savo jėgomis ir, savaime suprantama, komfortabiliau jaučiasi užsienio šalyse. Tad natūralu, jog kiekviena motyvuota asmenybė nenori apsiriboti turimomis, vidutinio ar net žemesnio lygio anglų kalbos žiniomis ir nori jas tobulinti. Kaip tik todėl anglų kalbos kursai šiais laikais yra itin populiarus pasirinkimas ne tik moksleivių, bet ir suaugusių ar net brandesnio amžiaus žmonių tarpe.

Pagrindinis privalumas, kurį suteikia šiuolaikinius mokymo metodus taikančios kalbų mokyklos, yra anglų kalbos testai. Efektyvių testų pagalba operatyviai nustatomas konkretaus žmogaus anglų kalbos išmanymo lygis, kuris mokyklos dėstytojams padeda sukurti maksimaliai jo poreikiams pritaikytą bei turimas žinias atspindintį mokymo metodą. Tad kaip atliekamas anglų kalbos lygio nustatymas? Ir kodėl jis toks svarbus?

Kodėl verta atlikti anglų kalbos lygio įvertinimą?

Šiuolaikiškos, anglų kalbos kursų paslaugas teikiančios mokymo įstaigos kiekvienam žmogui suteikia galimybę savo anglų kalbos žinias pasitikrinti visiškai nemokamai. Nemokamą anglų kalbos lygio patikrinimą gali atlikti įvairių klasių moksleiviai, kurie dar tik pradeda pažintį su šia užsienio kalba. Taip pat specialus anglų kalbos lygio patikrinimo testas yra sudarytas ir suaugusiems žmonėms turintiems pakankamai solidų anglų kalbos žinių bagažą. Vadovaujantis testo pagalba nustatytu anglų kalbos lygmeniu kompetentingi kalbų mokyklos dėstytojai gali pasiūlyti maksimaliai konkretaus žmogaus įgūdžius atspindinčius anglų kalbos kursus. Taip pat verta pabrėžti, jog visus testus galima atlikti nuotoliniu būdu.

Nors anglų kalbos lygio nustatymo testai yra nemokami, tačiau jie yra parengti pagal Bendruosius Europos kalbų matmenis. Tad atlikę testą sužinosite ne subjektyvią dėstytojo nuomonę apie turimas anglų kalbos žinias, bet oficialų, Europos standartais pagrįstą anglų kalbos lygio įvertinimą.

Kokią informaciją atskleidžia nustatytas anglų kalbos lygis?

Įprastai anglų kalbos lygiai yra skirstomi į 6-7 kategorijas, pagal kurias ir sudaromas tolimesnis, konkrečiam mokiniui maksimaliai pritaikytas anglų kalbos mokymo metodas. Jeigu atlikus testą paaiškėtų, jog turimos anglų kalbos žinios atitinka A1, dar kitaip vadinamą pradedančiųjų lygį, tuomet dėstytojai pasirūpins, kad kursų metu būtų sukurti labai stiprūs anglų kalbos pamatai. Pradedančiųjų lygio kursuose nėra kalbama apie sudėtingas anglų kalbos gramatikos taisykles ar specifinius šnekamosios užsienio kalbos išsireiškimus. Pradedančiųjų pamokose dėmesys skiriamas anglų kalbos raidynui, taisyklingam tarimui. Analogiškai, jeigu anglų kalbos lygio nustatymo rezultatai parodytų, jog turimos anglų kalbos žinios prilygsta B2 lygiui, tuomet , savaime suprantama, paskaitose būtų dėstoma visiškai kitokia informacija. Šis lygis parodo, jog būsimas kursų lankytojas jau tikrai turi stabilų anglų kalbos žinių pagrindą ir jam reikalingos sudėtingesnės užduotys. Tokio pobūdžio kursuose dėmesys skiriamas ne raidynui ar tarimui, o sudėtingesnių terminų formavimui bei specifinių anglų kalbos žinių gilinimui. Taigi, anglų kalbos žinių lygio nustatymo testai yra itin racionalus sprendimas visiems, kurie nenori iš naujo mokytis jau žinomų dalykų, o iš tikrųjų nori išmokti kažką naujo.

Anglų kalbos lygio nustatymo testai – veiksminga anglų kalbos žinių įvertinimo priemonė, kurios dėka galėsite džiaugtis išties rezultatyviais bei visomis prasmėmis našiais anglų kalbos kursais. Tad atlikite testą, sąžiningai įvertinkite savo anglų kalbos žinias ir atminkite, jog mokytis niekada nevėlu.

Partnerio turinys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: