Organizatoriū archyvo nuotr.

Bene laukiamiausias laikotarpis rudenį – juodasis išpardavimų savaitgalis. Visos šalies ir pasaulio gyventojai su nekantrumu laukia lapkričio mėnesio pabaigos, kai startuoja neįtikėtinų nuolaidų laikotarpis. Siurprizus, dovanas ir geriausių kainų pasiūlymus pirkėjams pateikia ir didžiausias prekybos centras internete – Pigu.lt. Internetinė parduotuvė skelbia išskirtinį blekseilą ir dvi savaites pirkėjams bus siūlomi patys geriausi pasiūlymai. Tai puiki proga ne tik įsigyti išsvajotus daiktus, bet ir pasirūpinti kalėdinėmis dovanomis. Tad kokias dovanas geriausia rinktis?

Dovanos vaikams

Pigu.lt organizuojama blekseilo akcija – puikus metas įsigyti populiariausias dovanas už mažesnę kainą. Ypač jei norima nustebinti vaikus kokybiškais žaislais.

Kaip ir kasmet, viena iš populiariausių prekių išlieka LEGO konstruktoriai. Ši dovana tinka bet kokio amžiaus vaikams. Daugybę metų LEGO garsėja savo teikiama nauda ugdant vaikų smulkiąją motoriką, loginį bei erdvinį mąstymą. Konstruktoriai klasifikuojami pagal amžių, todėl rinkiniai domins ne tik vaikus nuo 1,5 metų, bet ir suaugusiuosius. Būtent suaugusiems skirti LEGO Adults rinkiniai gniaužia kvapą ir privers įsitraukti net ir didžiausius skeptikus, nes kas nenorėtų sudėlioti NASA erdvėlaivį, klasikinį Posche automobilį ar pasaulio žemėlapį?

Ieškantiems tobulos dovanos mergaitėms – puikus pasirinkimas bus lėlės RAINBOW HIGH Lelle. Šios smagios, išskirtinės išvaizdos lėlės parduodamos su rūbelių komplektais. Rengiant, puošiant, šukuojant lėles lavinama vaikų fantazija bei kūryba.

Na, o minkštų ir mielų gyvūnų mylėtojams puikiausia dovana bus populiarusis interaktyvusis žaislas Panda-kengūra su mažyliu Peek-a-Roo. Žaisle integruota daugiau nei 150 garsų bei veiksmų. Mama-Roo reaguoja į prisilietimus garsais ir judesiais, o tuo pačiu metu galima matyti Baby-Roo judant sterblėje. Tai puikus žaislas vaikams nuo 5 metų!

Blekseilo akcijos metu internetinėje parduotuvėje įvairiems vaikų žaislams taikomos nuolaidos iki 30 procentų.

Dovanos moterims

Vienos populiariausių dovanų moterims yra kvepalai, namų tekstilė, kosmetika, papuošalai.

Turbūt nėra moterų, kurios nenorėtų kvepalų, kokybiškų makiažo ar kūno priežiūros priemonių. Pigu.lt išpardavimo metu galima įsigyti Hugo Boss, Versace, Armani kvepalus geromis kainomis. Nuolaidos taikomos ir populiariems Clinique, Chi, Olaplex kosmetikos rinkiniams. Svarbu prieš renkant tokią dovaną apsvarstyti ar net paklausti, kokius moteris mėgsta kvapus, kokios firmos kosmetiką mėgstą, koks moters odos tipas ir panašiai. Kūno priežiūros priemonės – asmeniška dovana, kurią reikėtų rinktis dovanoti tik tam žmogui, kurį gerai pažįstate.

Stilingas ir kokybiškas patalynės komplektas – puiki ir ilgalaikė dovana. Pigu.lt siūlo itin platų pasirinkimą kūdikių, viengulės ar dvigulės patalynės komplektų. Mėgstantiems prabangą tinka satinas, kuris ne tik švelnus, bet ir lengvai prižiūrimas, nesiglamžantis. Kokybiškos šimtaprocentinės medvilnės patalynės komplektai tiks norintiems išskirtinės kokybės, lengvos priežiūros bei natūralumo.

Juodojo išpardavimo metu įvairioms kosmetikos priemonėms ar namų tekstilei taikomos nuolaidos nuo 20 procentų.

Dovanos vyrams

Dauguma vyrų vertina praktiškas bei kokybiškas dovanas.

Stiliumi besirūpinantį vyrą nudžiugins įvairūs kokybiški aksesuarai – natūralios odos piniginė, laikrodis, diržas ar sąsagos. Pigu.lt siūlo platų pasirinkimą stiliaus aksesuarų nuo klasikos iki išmaniųjų technologijų, todėl surasti dovaną galima įvairių poreikių vyrams.

Namuose šeimininkaujantiems vyrams idealiausia dovana – kokybiški įrankių rinkiniai ar kita ūkio darbus palengvinanti įranga. Pavyzdžiui, sniego valytuvas, lapų pūstuvas, kastuvai, grėbliai ir akumuliatoriniai suktuvai. Blekseilo metu šioms prekėms taikomos superkainos. Vyriškoms pirštinėms ir kitiems aksesuarams Pigu.lt siūlo nuolaidas nuo 20 iki 25 procentų. Vyriškiems chalatams – net iki 30 procentų.

Paskubėk pasinaudoti juodąją blekseilo akcija bei įsigyti kalėdines dovanas už neįtikėtinai geras kainas! Visus išskirtinius pasiūlymus galima rasti Pigu.lt.

Užsakymo Nr. KMC210212

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: