© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Kiekvienam iš mūsų labai skaudu netekti brangaus artimo žmogaus. Tačiau, kad ir kaip bebūtų skaudu, kartais ateina laikas paleisti mylimus žmones ir išlydėti juos į amžinąją kelionę. Mirus artimajam, jo kapavietė dažnai tampa simboline vieta atsiminimui, į kurią ateinama tarsi aplankyti brangaus žmogaus. Tinkamai sutvarkytas kapas leidžia mums pagerbti mirusįjį ir garbingai jį išlydėti anapilin.

Tam, kad būtumėte ramus dėl kapavietės stovio bei būsenos ilgus metus, turite tinkamai pasirūpinti kapų tvarkymu. Kapų tvarkymas kai kuriems žmonėms yra labai svarbus tuo, kad besitvarkydami jie gali nusiraminti ir pabūti su išėjusiuoju anapilin. Tokiais atvejais vienas geriausių sprendimų yra dekoruoti kapo vietą gėlėmis bei skirtingomis kompozicijomis, kad nuolat turėtumėte ką prižiūrėti bei turėtumėte dar vieną priežastį ilgiau užsibūti mylimo žmogaus laidojimo vietoje.

Jei vis gi jūs nenorite arba negalite daug laiko leisti kapavietėje, jums derėtų rinktis šiek tiek kitokį sprendimą. Dauguma žmonių šiomis dienomis yra ypač užsiėmę darbais, tad negali daug laiko skirti kapų tvarkymui. Taip pat, yra tokių žmonių, kurių artimieji yra palaidoti labai toli nuo namų ar net nuo gyvenamojo miesto, tad fiziškai lankyti kapavietę dažnai ir ją tvarkyti tampa praktiškai neįmanoma užduotis. Tokiais atvejais, vienas geriausių sprendimų yra kapo vietos dengimas granito plokštėmis.

Užsakymo Nr. KMC190089

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: