Į ką atkreipti dėmesį renkantis baldus internetu?

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2019-04-04 05:41

Spausdinti | Komentarai

Organizatorių archyvo nuotr.

Internetas – neabejotinai vienas svarbiausių ir labiausiai naudojamų technologinių išradimų, be kurio šiandien gyventume visiškai kitokiu ritmu. Jis ženkliai palengvina mūsų kasdienybę ir išplečia galimybes. Ne paslaptis, jog dažnai negalime rasti laiko ne pirmos būtinybės reikmenų apsipirkimui. Šią nišą puikiai užpildo internetinės parduotuvės, kurių nauda įsitikina vis daugiau žmonių. Tačiau ką daryti, jei svarstote įsigyti baldus internetu? Toks pasirinkimas skamba rizikingai, tačiau baldai internetu nenuvils, jeigu atsižvelgsite į tam tikrus aspektus.

Jei viską išmatavote, išmatuokite dar kartą

Jeigu užsisakėte drabužį internetu tiesiog pasižiūrėję į jo modelį ir gavote Jūsų proporcijų neatitinkantį drabužį, esate patyrę tą kartų nusivylimo jausmą. Tokios klaidos geriau nekartoti ir užsisakinėjant baldus. Prieš atliekant užsakymą tiek salone, tiek internetinėje parduotuvėje, būtina tiksliai žinoti erdvės, kurioje bus statomas baldas, išmatavimus. Nepamirškite įvertinti ne tik fizinio baldų dydžio, bet ir jų proporcingumo interjere.

Kita dažnai pasitaikanti klaida – pasirenkami baldai, turintys netinkamą durelių mechanizmą, neįvertinamas atvertų stalčių ilgis. Įsitikinkite, ar pakaks vietos varstomoms durims, ar pravarčiau būtų pasirinkti slankiąsias sistemas.

Ieškokite kuo daugiau informacijos ir atsiliepimų

Baldai internetu išties populiarėja, tad kataloge radę norimus neskubėkite jų užsisakyti. Dauguma internetinių parduotuvių turi įvairius produktų kokybės ir aptarnavimo vertinimo matus. Jei negalite rasti naudingos ir užtikrinančios informacijos konkrečioje svetainėje, galbūt vertėtų tiesiog užpildyti užklausą, susisiekti su pardavėjais.

Kai kurie žmonės, gavę užsakytus baldus, vėliau įkelia jų nuotraukas į socialinius tinklus. Radę jas galėtumėte geriau įsivaizduoti baldų proporcijas ir tikrąjį atspalvį. Be to, visuomet galite pasiteirauti konsultantų, ar išsirinktas baldas tikrai gali turėti tam tikros medžiagos ir spalvos apmušalus, ar jį reikės surinkinėti.

Apžiūrėkite gyvai

Patikimiausias būdas, nepaliksiantis jokių abejonių užsisakant baldus internetu, yra apsilankymas fizinėje parduotuvėje. Baldai internetu – patogu, tačiau labai sunku įvertinti jų tvirtumą ir medžiagų kokybę peržiūrint net ir labai detalias nuotraukas ar skaitant išsamius aprašymus.

Jei galimybės užsukti į saloną nėra arba norimo apžiūrėti baldo laikinai nėra prekyboje, paprašykite pardavėjo, kad šis Jums atsiųstų baldo apmušalų ir kitų naudojamų medžiagų pavyzdžių. Taip galėsite nuspręsti, ar jų kokybė Jus tenkina, ar baldai derės interjere. Informacijos apie tam tikras medžiagas ir jų vertinimus taip pat galite rasti įvairiuose interneto tinklalapiuose.

Pasidomėkite pristatymo ir grąžinimo sąlygomis

Ko gero, vienas didžiausių veiksnių, skatinančių įsigyti baldus internetu, yra ne tik sutaupytas laikas, bet ir kiek mažesnė kaina. Visgi pernelyg džiūgauti nevertėtų – iš pažiūros neaukštą kainą gali išpūsti pristatymo ir panašūs mokesčiai. Tad pasidomėkite galutine kaina, jei galite, luktelkite individualaus pasiūlymo ar akcijos.

Užsakyti baldai internetu neretai būna nesurinkti arba surinkti tik minimaliai. Tokiu atveju reikėtų iš anksto įsitikinti, ar turite visus reikiamus įrankius ir galėsite surinkti baldą patys. Priešingu atveju teks prašyti pagalbos arba samdyti asmenį, kuris galėtų tai padaryti. Atvežtus baldus iškart atidžiai apžiūrėkite: ar ant jų nėra pažeidimų, ar pridėtos visos dalys.

Prekių grąžinimo politika – taip pat labai svarbi. Įdėmiai perskaitykite grąžinimo, pinigų atgavimo sąlygas ir teiraukitės pardavėjo arba Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, jeigu turite kokių neaiškumų. Brokuotų ir netikusių baldų grąžinimo ypatumai gali skirtis – pavyzdžiui, už nepatikusio baldo grąžinimą gali tekti sumokėti tam tikrą mokestį. Baldai internetu gali pateikti ne pačių maloniausių siurprizų, jeigu neišsiaiškinsite visų svarbių detalių.

Nepamirškite pardavėjo patikimumo

Net jei pardavėjo svetainė atrodo tvarkinga, turi detalius prekių aprašymus ir nuotraukas, ieškokite klientų atsiliepimų. Žinoma, nevertėtų atsisakyti pasirinkimo, jei rasite vieną kitą ne itin teigiamą įvertinimą. Gali pasitaikyti įvairių nesusipratimų, tačiau svarbiausia yra tai, kaip pardavėjas išsprendė susidariusią situaciją ir koks buvo galutinis sprendimas. Aukšta klientų aptarnavimo kokybė ir profesionalumas – patikimos įmonės požymis. Tad jeigu išsamiai atsakoma į visus Jums rūpimus klausimus, o pardavėjas yra suinteresuotas išlaikyti klientą bei palengvinti apsipirkimą, tuomet galite drąsiai užsisakyti.

Baldai internetu – puiki galimybė papildyti savo namų interjerą patogiai ir greitai. Nepamirškite atsižvelgti į paminėtus aspektus, kad išvengtumėte nesusipratimų, nesugaištumėte daug brangaus laiko ir gautumėte būtent tokius baldus, kokių norėjote.

Užsakymo Nr. KMC190032

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
traffix.lt