Organizatorių archyvo nuotr.

Kartais nedidelės detalės gali nulemti visos dienos nuotaiką ir produktyvumą, ypač jei tos detalės kliudo ramiai išsimiegoti. Kaip tik todėl miego aprangą rinkitės dėmesingiau, nei marškinius ar džinsus. Svarbios visos detalės – medžiagos sudėtis, tinkamas dydis ir, žinoma, patrauklus dizainas.

Kokia miego apranga populiariausia?

Galima drąsiai teigti, kad nėra vieningo miego aprangos kodo, nes tai visiškai privatus kiekvieno žmogaus pasirinkimas. Kita vertus tam tikros tendencijos egzistuoja ir renkantis, ką rengtis einant miegoti. JAV atlikta apklausa atskleidė, kad net 40% amerikiečių miega vilkėdami tik apatinius arba nuogi, penktadalis – marškinėlius ir šortus ir tik trečdalis – vilki pižamą arba naktinius marškinius. Nors Lietuvoje neturime tikslesnių duomenų apie populiariausius miego aprangos pasirinkimus, tačiau tikėtina, kad tendencijos gali būti panašios.

Miego aprangos kodas – jokių rūbų

Pati patogiausia, o taip pat pigiausia pižama yra „kaip mama pagimdė“ kostiumas. Čia pasiteisina „mažiau yra daugiau“ dėsnis. Miegant be jokių rūbų galite būti visiškai tikri, kad pižama nevaržys judesių, nespaus ir ne mažiau svarbu – mažesnė tikimybė perkaisti. Jei antklodės ir miego rūbų kombinacija sudaro pernelyg šiltą derinį, atsiranda tikimybė prasčiau išsimiegoti. Perkaitus organizmas liaujasi gaminti miego kokybę lemiantį hormoną melatoniną. Todėl tikrai sveikesnis variantas yra miegoti nieko nevilkint, nei su pernelyg šilta pižama.

Ne visi apatiniai tinka miegui

Patogūs, iš natūralaus pluošto medžiagos pasiūti apatiniai puikiai gali tarnauti ir kaip miego rūbai. Svarbu, kad apatinis trikotažas būtų laisvas, neįsirėžtų į odą ir nevaržytų judesių. Nakčiai puikiai tinka medvilniniai šortukai ir laisvesni apatiniai marškinėliai. Natūrali medžiaga yra laidi orui, todėl oda galės laisvai kvėpuoti ir vėdintis. Tiesa, yra viena išimtis – liemenėlei lovoje – ne vieta. Ją vilkėti miegant nėra nei patogu, nei sveika. Tai galioja tiek liemenėlėms su lankeliu, tiek sportinėms liemenėlėms. Be jokio reikalo suvaržyta krūtinės sritis gali trikdyti tolygų kvėpavimą, ir, ne mažiau svarbu, dirginti odą ir blaškyti ramų miegą.

Stilinga pižama ir puošnūs naktinukai

Ne paslaptis, kad dailūs miego rūbai gali suteikti rafinuotumo vakaro ritualams. Jei gerai jaustis jums reiškia puikiai atrodyti kiekvieną akimirką – nebūtina rinktis komfortą arba stilių. Švelnūs, subtiliais nėriniais papuošti naktinukai nakties poilsiui suteiks romantiškos nuotaikos. Mėgstantiems išbaigtus derinius labiau patiks stilinga pižama. Daili pižama pravers ne tik ilsintis, bet ir atsipalaiduojant su draugėmis pižamų vakarėlyje. Beje, jei norite net miegant neatsilikti nuo mados tendencijų, rinkitės augaliniais motyvais bei gyvūnų raštais margintas pižamas bei naktinius.

Žinoma, svarbu, kad miego rūbai būtų higieniški ir patogūs ir, vėlgi, pasiūti iš natūralaus pluošto medžiagos. Taip pat derėtų atkreipti dėmesį į masyvias sagas ir kitas nebūtinas dekoro detales, kurios gali „pakišti koją“ kokybiškam miegui. Vis tik grožis neturėtų pernelyg įkyriai apie save priminti, kol ilsitės.

Aukštos kokybės miego rūbų visai šeimai rasite https://www.utenostrikotazas.lt/

Užsakymo Nr. KMC200019

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: