Organizatorių archyvo nuotr.

Ruošiantis vestuvių šventei, kiekviena įvaizdžio detalė yra vienodai svarbi, tame tarpe ir papuošalai. Nors pagrindinis vestuvinis aksesuaras yra vestuviniai žiedai, tačiau auskarai moteriai yra ne mažiau svarbūs. Kai kuriais atvejais nebūtini kiti papuošalai, pavyzdžiui, kaklo papuošalas ar apyrankė, tačiau auskarai gali būti viena svarbiausių nuotakos įvaizdžio detalių.

Labai svarbu žinoti, kad šis papuošalas, be kitų paminėtų aksesuarų, neprivalo būti derinamas prie vestuvinio žiedo. Jeigu segite apyrankę ar kaklo papuošalą, jų derėjimas su auskarais tarpusavy yra tiesiog būtinas. Tenka pripažinti, kad jų pasirinkimas išties yra platus, o išsirinkti sau tinkamus auskarus galite apsilankę čia.

Auskarų derinimas prie suknelės detalių

Labai dažnai aksesuarų pasirinkimą pasufleruoja pati suknelė. Vestuvinius auskarus reikėtų rinktis atsižvelgiant į suknelės spalvą, modelį, ypatingai dekoltė sritį. Pavyzdžiui, rankomis siuvinėti Swarovski kristalai, perlai ar kitos detalės gali būti atkartojamos renkantis vestuvinius auskarus. Nedideli, prie ausies segami ar lengvai kabantys perlai visuomet tiks prie tokiomis pat detalėmis dekoruotos suknelės. O rankų darbo nėriniais puošti auskarai puikiai atspindės nėriniais dekoruotą suknelę.

Tačiau detalių derinimas yra tik vienas iš galimų pasirinkimų. Auskarai gali būti derinami prie kitų aprangos detalių – išskirtinės spalvos aukštakulnių, suknelės dekoro ar vyro kaklaraiščio. Tai gali būti ryškiai raudonos, geltonos ar kitos spalvos fragmentai, kurie būtų pagrindinis akcentas renkantis auskarus savo šventiniam garderobui.

Auskarai, derantys prie veido formos

Renkantis auskarus taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į veido formą, kaklo ilgį ir pasirinkti tokius ausų aksesuarus, kurie neužgožtų, o paryškintų gražiausius bruožus. Atvira dekoltė, apvali veido forma leidžia rinktis ilgus kabančius auskarus, tuo tarpu priešingu atveju vertėtų rinktis prie ausies segamus ar vidutinio ilgio papuošalus.

Auskarų forma turėtų būti priešinga veido formai, tai reiškia, prie kvadrato formos veido puikiai derės apvalūs ar ovalios formos auskarai. Ilgi auskarai vizualiai dar labiau prailgins pailgą veidą ar ilgą kaklą, todėl juos rinktis reikėtų atsargiai.

Žinoma, auskarai gali būti pasirenkami su asmeniui pagal zodiaką tinkančiu akmeniu ir taip smulkiose detalėse atspindėti svarbiausias žmogaus savybes, jo pomėgius bei aistras.

Užsakymo Nr. KMC220015

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: