Kaip susikurti kokybišką šventę?

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2019-04-10 09:33

Spausdinti | Komentarai

Organizatorių archyvo nuotr.

Artėjant vasarai vis daugiau žmonių pradeda planuotis įvairiausias šventes: gimtadienius, vaikų krikštynas, vestuves, draugų vakarėlius ar įmonių renginius. Renkamasi sodybas užmiestyje, kavines centre ar tiesiog savo namų kiemą. Ir tuomet kyla pagrindinis klausimas – ar šventę planuotis patiems, ar visgi kreiptis į tam tikrų rūšių specialistus? Tai liečia daug užsakomų paslaugų: maitinimą, renginio vedėją, dekoravimą, fotografavimą bei filmavimą, apšvietimą ar garso aparatūros nuomą.

Be abejo, nusprendus viskuo rūpintis patiems, biudžetas mažėja ir šventė nebe taip stipriai paplonina piniginę, bet kita vertus, visas išvardintas paslaugas vis tiek kažkam reikia įgyvendinti. Ar tai bus draugai, ar patys šventės sumanytojai, ar šeimos nariai – sutikime, mėgėjų ir profesionalų suteikiamos paslaugos skiriasi kokybe bei išgaunamu efektu. O ir pakviestus žmones vakarėlyje norisi linksminti, o ne įdarbinti.

Būtent įgarsinimo nuoma bei geras DJ yra dabar itin išpopuliarėjusios paslaugos, kurias vis dažniau renkamasi įsigyti iš profesionalų. „Žmonės pradeda suprasti, kad sodybose randama prastos kokybės garso aparatūra ar namie turimos senos kolonėlės nesuteiks norimo ir kokybiško muzikinio fono, – pasakoja įmonės Garso Meistrai įkūrėjas Edgaras Adomaitis. – Mes siūlome paslaugų komplektą, kuriame yra ne tik kolonėlės, reikiami laidai, mikrofonai, DJ pultas, bet ir apšvietimo sistema bei dūmų mašina, kas sukuria dar didesnį efektą ir organizuojamą šventę paverčia dar įspūdingesne. Ir, žinoma, teikiame transportavimo paslaugas visoje Lietuvoje – kad užsakovams būtų dar paprasčiau ir patogiau.“

Taip pat kalbantis su Garso Meistrų atstovu paaiškėja, kad dabar itin populiaru nuomotis nebūtinai pilną paslaugų komplektą, o tik tam tikras dalis – pavyzdžiui, vienas iš dažniausiai pasitaikančių nuomos variantų – kolonėlių ir laidų nuoma. Tokia garso sistema yra pakankamai nesudėtinga, todėl ją lengvai galima pasijungti patiems, o nuomotojai ją pristato iki pat renginio lokacijos durų. Tačiau šventės organizatoriai patys turi atsirinkinėti muziką ir ją leisti viso vakaro metu iš kompiuterio ar mobilaus telefono.

Draugų šventėse ar gimtadieniuose tai – dažnas pasirinkimas norint sutaupyti, bet įmonių vasaros vakarėliuose ar vestuvėse DJ imti tiesiog privalu – kitaip rizikuojate visą vakarą stumdytis prie telefono norint paleisti savo mėgstamiausią dainą, kuomet kolegos ar kiti svečiai norės padaryti tą patį.

Garso meistrai

„Aš manau, kad tinkamas DJ sutaupo labai daug laiko, energijos ir tiesiog garantuoja sėkmingą muzikinį foną ir gerą šokių atmosferą, – pasakoja Edgaras. – Ne be reikalo yra tokios profesijos kaip maitintojai, fotografai ar DJ. Jie dirba tą darbą kasdien, todėl atlieka jį kokybiškai ir profesionaliai. Tai galbūt ir atrodo gera vieta biudžeto mažinimui, bet tikrai nerekomenduotina“.

Apšvietimas ir dūmų mašina – tai dar dvi Garso Meistrų teikiamos paslaugos, kurias tikrai vertėtų apsvarstyti organizuojantis vakarėlį. Su apšvietimo pagalba galima padaryti labai daug ir tikrai neįtikėtinų dalykų: padidinti erdvę, suteikti jai norimą atspalvį, paryškinti ar paslėpti tam tikrus akcentus, suteikti jaukumo ir žaismingumo, galų gale tinkamai sušviesta šokių aikštelė susilauks daugiau populiarumo nei tiesiog tamsus kampas su keliomis liūdnomis lempomis.

„Renginio erdvės sienų apšvietimas per visą perimetrą yra labai dėkinga dekoravimo priemonė, kuri pasirinktą lokaciją gali paversti tiesiog neatpažįstama. Pavyzdžiui, Vilniuje ar Kaune yra nemažai salių, kurių sienos padarytos baltos tikslingai, ir tai yra dėkingiausios vietos apšvietimui, nes galima jas padaryti kokios nori spalvos ir tai atrodo tikrai įspūdingai. – Kalba Garso Meistrų atstovas. – Žinoma, tai liečia ne tik pačių sienų apšvietimą, bet ir sceną, šokių aikštelę ar kitas norimas vietas. Apšvietimas yra dėkinga ir paprasta priemonė šventei suteikti išskirtinumo, modernumo ir norimos atmosferos. Na o dūmų mašinos pristatinėti turbūt nereikia – tai tiesiog yra sėkmingos šokių aikštelės ir gero vakarėlio garantas.“

Taigi, planuojant bet kokią šventę ar renginį neužtenka išsirinkti gražią vietą, užsisakyti maitinimą, sugalvoti temą bei dekoracijas, pasisamdyti fotografą ir sukviesti visus svečius – būtina tinkamai pasiruošti ir muzikinį foną, šviesų apipavidalinimą ir galbūt pasvarstyti keletą papildomų efektų, kaip dūmų mašinos, lazeriai ir pan. O kas tai geriau padarys, nei profesionalai? Atiduokite šias paslaugas į žmonių, išmanančių bei mylinčių savo darbą, rankas, ir galėsite mėgautis kokybiška ir nepamirštama savo švente!

Užsakymo Nr. KMC190036

 

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
traffix.lt