Organizatorių archyvo nuotr.

GINA – tai ne tik grožio salonas, įsikūręs pačioje Kauno širdyje… Tai vieta, kur Jūs atsipalaiduosite, pamiršite rūpesčius ir neigiamas mintis. Sėdėdamos ant velvetinių krėslų, gurkšnosite gardžią kavą ir draugiškai plepėsite su profesionaliomis salono darbuotojomis bei kitomis klientėmis. Iš šio salono išeisite ne tik dar gražesnės, bet ir pasisėmusios pozityvo!

Salonas puoselėjama šias vertybes: aistrą, smalsumą ir meilę. Kaip moteriška, ar ne? Juk visos mes smalsios, norinčios meilės bei nuoširdaus rūpesčio ir, žinoma, siekiančios surasti aistrą keliančią veiklą/hobį.

GINA grožio studijoje dirba savo srities profesionalės: blakstienų priauginimo meistrė ir salono įkūrėja Gina Pauliukaitė, vizažo specialistė Goda Vaškevičiūtė, manikiūristė Roberta Adomaitytė, gydytoja-kosmetologė Živilė Vilutienė, plaukų priežiūros specialistės Jovita Spalvytė ir Gabija Laskauskaitė bei masažistė Jurgita Navikaitė. Visos jos kartu sudėjus – nenugalima jėga, kuri puoselėja salono vertybes ir kartu kuria grožį bei malonią aplinką. Akivaizdu, jog paslaugų sąrašas čia išties didelis, tad savo vietą salone ras kiekviena klientė.

Masažai Jūsų kūnui ir sielai

GINA grožio studija siūlo išties didelį paslaugų paketą, pradedant blakstienų priauginimu, baigiant viso kūno masažais… Būtent pastarieji salono paslaugų sąraše užima didžiąją dalį, tad kaip gi nepasimesti tokiame sąraše?

Nuo senų laikų masažas yra žinomas kaip priemonė sumažinti įtampą ir pagerinti savijautą. Masažų būna pačių įvairiausių, todėl verta išbandyti keletą skirtingų masažų technikų, kad atrastumėte kas jums labiausiai patinka…

 • Aromaterapinis masažas (švelnus). Tai menas, gebantis gydyti, atpalaiduoti, nuraminti ar sužadinti pasitelkiant kvapus. Aromaterapiniai aliejai teigiamai veikia odą bei emocinę žmogaus būseną, o masažo metu naudojama unikali atlikimo technika gerina tonusą, šalina raumenų nuovargį bei atstato prarastas jėgas.
 • Holistinis masažas (vidutinis). Tai masažo technika, kuri pašalina raumenų nuovargį, sąstingį, pagerina bendrą organizmo būklę bei leidžia visam kūnui maksimaliai atsipalaiduoti.
 • Švediškas masažas (stiprus). Tai gilus ir malonus masažas, kuris turi gydomąjį, atpalaiduojantį poveikį, skatina kraujotaką, gerina sąnarių lankstumą, šalina raumenų įtampą.
 • Karštų akmenų masažas (švelnus). Šis masažas tinka tiems, kam nuolat šąla galūnės, vargina raumenų įtampa. Dėka akmens savybių, šiluma išlaikoma ilgesnį laiką, todėl masažo metu pasiekiamas gilesnis ir stipresnis poveikis nei masažuojant vien rankomis.

masazas

 • Refleksologinis pėdų masažas. Stimuliuoja jose esančius biologinius taškus, kurie susiję su visais kūno organais ir gali teigiamai paveikti jų funkciją bei juos sustiprinti.
 • Galvos masažas. Tai ypatingai maloni, raminanti procedūra, padedanti atsipalaiduoti, sumažinti nervinę įtampą, nuovargį, galvos skausmą, ramina nervų sistemą, gerina galvos kraujotaką bei netgi stimuliuoja plaukų augimą.
 • Viso kūno šveitimas. Tai paprastas, greitas ir nebrangus būdas turėti švelnią odą, padėti ląstelėms nuolat atsinaujinti, limfai ir kraujui geriau tekėti ir bendram odos gyvybingumui gerinti.
 • Viso kūno įvyniojimas su dumbliais. Toks įvyniojimas padeda kovoti su celiulitu ir antsvoriu – dumbliai smarkiai išplečia kraujagysles ir stimuliuoja riebalų skaidymą. Taip pat gerinamas odos tonusas.
 • Anticeliulitinis cello gelio įvyniojimas. Tai unikali anticeliulitinė/liekninamoji procedūra, skirta efektyviai kovoti su riebalų sankaupomis, celiulitu, strijomis ir padidėjusiu kūno svoriu. Šis ypač efektyvus kūno įvyniojimas šiluminiu principu sumažina kūno apimtis 0,5-1 cm jau po vienos procedūros.
 • Ir tai dar ne visos masažo paslaugos! Apsilankykite, pamatykite ir išbandykite pačios! Rezultatai tikrai Jus nudžiugins, o į saloną norėsis grįžti dar ir dar…Daugiau apie GINA grožio studiją skaitykite „Pasiutus lapė“ tinklaraštyje: https://www.pasiutuslape.lt/apie/tinklarastis/naujas-salonas-pacioje-kauno-sirdyje–gina-grozio-studija-jau-spejo-pavergti-kaunieciu-sirdis

  Užsakymo Nr. KMC190019

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: