Pexel.com archyvo nuotr.

Netekus vieno ar kelių dantų, jų atstatymu pasirūpins implantologijos centras. Dantų implantavimas yra greitas ir pažangus būdas atstatyti pažeistus dantis ir užtikrinti jų funkcijas. Implantai puikiai imituoja natūralaus danties formą ir yra visiškai nematomi, kadangi jie giliai danties šaknyje. Toks dantų atstatymo būdas yra saugus ir nepavojingas, patyrę implantologai pasirūpins, kad procedūros metu jaustumėtės patogiai bei maloniai. 

Skaitykite toliau ir sužinokite apie dantų implantus bei atraskite puikius klinikoje dirbančius implantologijos specialistus.

Kaip vyksta gydymas dantų implantais?

Dantų implantai yra mažos metalinės konstrukcijos iš titano ar cirkonio keramikos. Implantai įstatomi į danties šaknies vietą. Jas užpildžius atkuriama natūrali danties forma, dantys atrodo kaip visiškai tikri ir atlieka savo įprastas funkcijas. Šis gydymo budas nėra skausmingas, jo trukmė priklauso nuo konkrečios situacijos.

Atvykus į kliniką, patyręs implantologas apžiūrės burnos ertmės būklę ir rekomenduos konkrečiai situacijai labiausiai tinkamus gydymo būdus. Visos procedūros eigos metu Jums bus suteikta išsami informacija apie tai, kas vyksta, viską galėsite pamatyti ir sužinoti patys.

Kadangi procedūroms naudojama pati moderniausia ir aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkanti, sertifikuota įranga, dirba patyrę specialistai, galite būti užtikrinti ir procedūrų saugumu, ir teikiamų paslaugų kokybe.

Implantologijos centras pasirūpins gražiais bei sveikais dantimis. Dantų implantologija – greitai, saugiai, patikimai ir už prieinamą kainą!

Užsakymo Nr. KMC200128

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: