Pexels.com archyvo nuotr.

Sandėliavimas – tai ganėtinai sudėtingas ir daug patirties bei kruopštumo reikalaujantis procesas. Sandėliavimui reikia ne tik kruopščių ir patyrusių darbininkų, bet ir modernios darbo įrangos. Būtent todėl svarbu patikėti sandėliavimo užduotis specialistams, dirbantiems didelėse ir daug patirties turinčiose transportavimo ir logistikos įmonėse. Skaitykite šį straipsnį toliau, sužinokite daugiau apie teikiamas sandėliavimo paslaugas ir atraskite patikimus logistikos partnerius.

Sandėliavimo paslaugų asortimentas

Sandėliuose palikti klientų kroviniai yra rūpestingai saugojami, prižiūrimi ir sandėliuojami erdviuose sandėliuose, kuriuose yra sudarytos optimalios sandėliavimo sąlygos. Šildomose patalpose nuolatos išlieka reikiama temperatūra, o aikšteles stebinčios videokameros užtikrina visokeriopą krovinių saugumą, todėl galite būti užtikrinti, jog Jūsų kroviniais bus tinkamai pasirūpinta visą parą.

Užsisakius sandėliavimo paslaugas, į paketą įeina ir tokie procesai kaip rankinė bei mechanizuota gabaritinių bei negabaritinių krovinių krova, krovinių rūšiavimas, ženklinimas, komplektavimas, paletavimas, pakavimas ir t.t. Viskas, ką Jums tereikia padaryti, tai palikti savo krovinį ir sandėliavimo specialistai pasirūpins viskuo, ko reikia.

Prekių sandėliavimui naudojamos modernios technologijos, leidžiančios dar greičiau ir lengviau atlikti reikiamus darbus. Šiuolaikinės sandėlio valdymo sistemos (SVS) veikimas užtikrina sklandžius sandėliavimo procesus visuose jo etapuose. Todėl visos sandėliavimo paslaugos suteikiamos greitai ir patikimai. 

Patikimas, kokybiškas, tvarkingas sandėliavimas, atitinkantis klientų lūkesčius! Patyrę specialistai pasirūpins, kad būtų tinkamai įvykdyti visi sandėliavimo žingsniai nuo A iki Z.

Užsakymo Nr. KMC200016

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: