Būsimi jaunavedžiai vestuvių planavimu pradeda rūpintis dar likus gana nemažai laiko iki šios ypatingos šventės, ir tuomet bene svarbiausiu klausimu tampa tai, kokia šventės vieta galėtų būti geriausiu pasirinkimu. Nors jaunieji vis dažniau pasvarsto vien tik apie vakarienę su artimiausiais bičiuliais, tačiau tokią ypatingą progą tikrai verta paminėti gerokai ištaigingiau.

Kur kas palankesniu pasirinkimu gali būti sodyba vestuvėms, nes tokiu atveju šventė gali trukti ne kelias valandas, bet dvi dienas, ir taip pat bus galimybė pasirūpinti iš kitų miestų atvykusių svečių apgyvendinimu. Gana dažnai manoma, kad išsinuomoti sodybą gali būti pernelyg brangu, todėl dairomasi pigesnių alternatyvų, tačiau galite būti maloniai nustebinti, kad ši pasirinkimo galimybė tikrai nėra tokia brangi, kaip kartais yra manoma. Ieškant pačių tinkamiausių pasirinkimų galima atsižvelgti ne vien tik į kainą, bet taip pat ir į kitus svarbius kriterijus: visa tai tikrai padės rasti tiesiog tobulą šventės vietą. Taigi, į ką dar vertėtų atsižvelgti?

Sodybos vietovė

Gana dažnai sodyba vestuvėms yra pasirenkama pagal tai, kokie vietoje ji įsikūrusi. Nors tam tikrose mūsų šalies apskrityse sodybos nuoma gali kainuoti pigiau nei kitur, tačiau visada svarbu galvoti apie tai, ar svečiams atvykti į šventę bus pakankamai patogu. Be jokios abejonės, vestuvių dieną didžiausias dėmesys krypsta į jaunuosius, tačiau taip pat svarbu pasirūpinti, kad svečiai jaustųsi pakankamai patogiai, o atvykti pasveikinti šia ypatinga proga būtų galima be didelių sunkumų.

Svečių skaičius

Nors numatyti tikslų svečių skaičių gali būti net labai sudėtinga, tačiau dar prieš pradedant šventės vietos paieškas vertėtų susidaryti bent preliminarių šventės svečių sąrašą. Ieškodami sodybos vestuvėms įvertinkite ne tik tai, kiek svečių galėsite sutalpinti prie šventinio stalo, bet taip pat ir tai, kiek sodyboje yra miegamųjų, ir keliems žmonėms jie yra skirti.

Siūlomos pramogos

Organizuojant vestuves gana dažnai nusprendžiama rinktis renginių vedėją, kuris šventę paverčia dar įspūdingesne, tačiau taip pat pravartu pasidomėti, kokios pramogos yra siūlomos sodyboje. Pavyzdžiui, gana dažnai nusprendžiama pasimėgauti pirties malonumais, kurie džiugina daugelį žmonių, taigi, ir švęsdami vestuves galima tai įtraukti į pramogų sąrašą. Taip pat sodyba vestuvėms gali siūlyti įvairias pramogas vaikams – sūpynes, žaidimų aikšteles, ir t.t.

Šventinės vaišės

Planuojant vestuves taip pat svarbu pagalvoti, kas ruoš vaišes svečiams: šiandien vis rečiau šį darbą nusprendžiama atlikti savarankiškai, nes tai reikalauja tikrai nemažai laiko bei pastangų, todėl svarbu pasidomėti, ar sodyba vestuvėms taip pat gali pasiūlyti ir maitinimą. Įprastai šventinio meniu pavyzdžių galima rasti internetinėse sodybų svetainėse, tad įvertinti pateiktus pasiūlymus tikrai nebus labai sudėtinga, ir netrukus galėsite nuspręsti, kokią sodybą vestuvėms vertėtų pasirinkti.

Straipsnis paruoštas pagal: https://kairiuksciudvaras.lt/sodybu-nuoma-vestuvems-ka-svarbu-ivertinti/

Užsakymo Nr. KMC190045

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: