Spaudos darbai: išsirinkite tinkamiausią metodą

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2019-02-11 11:44

Spausdinti | Komentarai

Šiais laikais tiek asmeninis, tiek profesinis žmogaus gyvenimas neįsivaizduojamas be vizitinių kortelių, kalendorių, reklaminių bukletų, pakuočių  produktams ir kitų daiktų, susijusių su spaudos darbais. Tad galima drąsiai teigti, jog spaudos darbai šiandien esti viena populiariausių paslaugų bet kokioje veikloje.  Pasidomėkime ką mums gali pasiūlyti spaudos darbų srities specialistai.

Kokybiški ir klientų poreikius atitinkantys spaudos darbai atliekami pasitelkus pačią moderniausią spausdinimo techniką. Tekstas, grafinis vaizdas ar logotipas gali būti spausdinamas ant pačių  įvairiausių medžiagų: popieriaus, stiklo, audinio, odos, pastiko, PVC, metalo, medžio ir kt.  Profesionalai  teigia:  jeigu visoms medžiagoms taikytų vieną spausdinimo būdą, dalis gaminių būtų nekokybiški ir nepatvarūs. Kad taip nenutiktų pagal gaminio sudėtį parenkami atiinkami spaudos darbų metodai:

  Skaitmeninė spauda. Šis vienas populiariausių ir moderniausių spausdinimo būdų dažniausiai naudojamas nedideliems tiražams bei personalizuotiems gaminiams. Šis spaudos būdas esti nepamainomas užrašams ir grafiniams vaizdams ant transporto priemonių, vitrinų, stendų ir kt.  Taip yra dėl to,jog skaitmeninė spauda yra pakankamai atspari drėgmei, temperatūros kaitai, saulės spinduliams, braižymui. Skaitmenine spauda pasinaudojama ir skrajučių, lankstinukų, prekybos vietų, plakatų apipavidalinimui. Tokiems gaminiams naudojami dažai vandens pagrindu.

 Ofsetinė spauda. Ji dažniausiai parenkama spaudoms darbams dideliu tiražu. Šio metodo didelis privalumas toks, jog, užsakius didesnį produktų skaičių, mažėja jo kaina. Išskirtinis ofsetinės spaudos privalumas – aukšta vaizdo rezoliucija. Tokiu būdu apipavidalinami žurnalai, katalogai, knygos, reklaminiai spaudiniai ir kt.

 UV. Ši spauda užtikrina gerus rezultatus ant baldų plokščių, stiklo, PVC, akrilo. Šio metodo išskirtinis bruožas – spaudos ilgio neribojimas. Tuo tarpu, storis negali būti ilgesnis nei 6 cm, o plotis – nei 2,5 cm.

 Plačiaformatė spauda. Tai galimybė atspausdinti dideles reklamas, tinkamas naudoti tiek lauke, tiek pastatų viduje. Spausdinimo metu naudojami bekvapiai dažai, kurie užtikrina, jog spaudinio kokybės nepaveiks jokie aplinkos dirgikliai. Šis spaudos metodas gana plačiai naudojamas tentų, plakatų, lipdukų, drobių, bukletų, informacinių lentelių apipavidalinimui.

 Šilkografija ir transferas. Šis metodas dažniausiai pasirenkamas tekstilės, plastiko, odos ir popieriaus apdailai. Specialistai teigia, jog dažną klientą išgąsdina pavadinimo įmantrumas. Tačiau šilkografija tampa vis populiaresnė dėl daugelio privalumų: storo dažų sluoksnio, spalvų ryškumo, spaudo ilgaamžiškumo ir proceso paprastumo. Dėl pastarojo bruožo, šis metodas yra gana ekonomiškas tiek nedideliems tiražams, tiek didesnės apimties užsakymams.

Dėl žinių stokos spaudos darbai ir tinkamo  metodo pasirinkimas  gali pasirodyti gana painus uždavinys. Todėl rinkitės spaudos paslaugas teikiančią įmonę, kuri naudoja pažangiausias technologijas, išsamiai paaiškins pasirinkimo galimybes, gali pasiūlyti optimaliausią kainos ir kokybės santykį ir pasiruošusi „tilpti“ į Jūsų pageidaujamą gamybos terminą ir biudžetą.

Užsakymo Nr KMC190010

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
traffix.lt