Jurgos Šeduikytės muzikinis spektaklis -
(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Po vasaros atostogų į Kauną džiaugsmingai sugrįžta „Palėpės muzika“ ir kviečia kartu pasitikti 4–ąjį sezoną, kurį vainikuos pavasarinis 5 metų jubiliejus.

Neatsitiktinai sezonas rugsėjo 29 d., 18 val. Kauno valstybiniame lėlių teatre prasidės su Jurgos Šeduikytės muzikiniu spektakliu „METROnomes“, taip norint paryškinti šio sezono „Palėpės muzikos“ renginių jungiančiąją giją – teatrališkumą.

Projekto įkvėpimo šaltinis – kontrastingas Maskvos pasaulis ir savotiškas, beprotiško tempo ir amžino skubėjimo Maskvos metro gyvenimas, kurį J. Šeduikytė stebėjo pusmetį gyvendama šiame mieste.

Anot Jurgos, kūrinio teksto ir muzikos autorės – Maksvos metro pasaulis tam tikra prasme yra dabartinio mus supančio pasaulio modelis, kur nuolat jaučiamas nesaugumas, nerimas, įtampa, nuolatinis skubėjimas ir amžina vienatvė, nors esi apsuptas žmonių.

Šios temos ir tapo pagrindinėmis spektaklyje, pastatytame kartu su jauna lėlių teatro režisiere iš Armėnijos Zara Antonyan. Muzikinis lėlių spektaklis „MetroNomes” – tai kelionė po žmonių kasdienybę, mintis ir svajones.

Spektaklio metu žiūrovai susipažins su 12 skirtingų personažų, kuriuos jungia vienatvės, uždarumo ir prieglobsčio ieškojimo tema. Muzika atskleis kiekvieno pilko, skubančio žmogaus dramą: iš vienatvės jis sulaukėja, susikuria tik jam pačiam žinomą, artimą svajonių pasaulį, kuriame jaučiasi mylimas ir reikalingas.

Spektaklis bus ypatingas ir tuo, jog muzika kaskart atliekama gyvai: ant scenos pasirodys projekto iniciatorė Jurga Šeduikytė, Lietuvos džiazo pasaulyje puikiai žinomas kontrabosistas Vytis Nivinskas, tradiciniu smuiku netradiciškai grojantis smuikininkas Tadas Dešukas, iki šiol daugiausiai sunkios muzikos projektuose girdėtas būgnininkas Josh McClung bei aktorius ir muzikantas – pianistas Vidas Bareikis.

Kada: rugsėjo 29 d. 18 val.

Kur: Kauno valstybinis lėlių teatras (Laisvės al. 87A), Kaunas.

Bilietai visose BILIETŲ PASAULIS kasose.

Kaina: 40, 35, 30*, 25* Lt nuolaidos taikomos studentams, moksleiviams ir senjorams.

*bilietų skaičius ribotas

Organizatorių informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: