Kaune atidarytas
(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Lapkričio 30 d. Kaune atidarytas statybinių medžiagų ir namų dekoravimo centras „Ermitažas“. Raudondvario plente įsikūręs 14 000 kv. m. ploto centras yra pirmasis Lietuvoje, įrengtas su savitarnos „Drive in“ zona, į kurią galima įvažiuoti automobiliu.

„Ermitažas“ yra vienas didžiausių Kauno regione statybinių medžiagų ir namų dekoravimo centrų. Į naująją parduotuvę, kur bus prekiaujama daugiau nei 30 000 pavadinimų prekėmis, investuota per 11 mln. litų, čia sukurta daugiau nei 200 darbo vietų.

Prekybos centrai „Ermitažas“ sėkmingai veikia Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose, kur per mėnesį sulaukia apie 300 000 pirkėjų.

„Kauno „Ermitažas“ įrengtas su Lietuvoje kol kas unikalia savitarnos sistema „Drive in“ – į parduotuvės dalį, kur prekiaujama didesnėmis prekių pakuotėmis, stambiagabaritinėmis prekėmis, bus galima įvažiuoti tiesiog automobiliu.

Pirkėjai stogo dangas, gipskartonį, statybinius profilius, medieną, ar kitas prekes galės tiesiog parduotuvės viduje susikrauti į automobilius ir susimokėję išvažiuoti“, – pasakoja „Ermitažo“ Rinkodaros ir pardavimų departamento direktorė Jurga Petrauskienė.

„Drive in“ salei, į kurią bus galima įvažiuoti ir lengvaisiais automobiliais, ir mikroautobusais, skirta daugiau nei 20 proc. naujojo „Ermitažo“ ploto.

Kauno „Ermitaže“ taip pat įrengta viena didžiausių šalyje oranžerijų – 700 kv.m. plote bus prekiaujama gėlėmis, dekoratyviniais augalais, vaismedžiais ir vaiskrūmiais, medžiais, egzotiniais augalais ir jų priežiūros priemonių iš Lietuvos bei pirmaujančių Vakarų Europos medelynų.

Organizatorių informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: