Kaune burs antrą stiprią moterų komandą

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) pradeda naują moterų krepšinio vystymo etapą. Suvienijus jėgas su Lietuvos moterų krepšinio lyga (LMKL), miestų bei rajonų savivaldybėmis ir privačiu sektoriumi bus siekiama didžiausiuose šalies miestuose sukurti stiprias moterų komandas.

„Vyrų krepšinyje yra du stiprūs centrai – Vilnius ir Kaunas. Moterų krepšinyje matome tris taškus – Kauną, Klaipėdą ir Vilnių. Norint, kad Lietuvos moterų rinktinė būtų stipri, turime turėti ir stiprią nacionalinę lygą. Dirbdami kartu su LMKL vadove Audra Ginelevičiene dėsime visas pastangas, kad greitu metu Lietuvoje turėtume keturias ar penkias pajėgias moterų komandas“, – sakė LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.

Pirmieji žingsniai jau yra žengti buriant antrą stiprią komandą Kaune. Artimiausiu metu ketinama reformuoti Kauno rajono „Laisvės-KRS“ ekipą arba įkurti naują komandą.

„Jau kitą sezoną Kauno regione bus suburtas antras stiprus klubas. Komandą norėtume komplektuoti „Laisvės-KRS“ pagrindu ir šiuo metu vedame derybas su jos vadovu Andriumi Kuliešiumi.

Mūsų tikslas – per keletą metų turėti pajėgią europinio lygio komandą, – sakė naujai įkurto sporto klubo EOS direktorius Nedas Kundrotas. – Jau kitą sezoną taikysimės į antrąją vietą Lietuvos čempionate, o 2012-2013 metų sezone planuojame žengti į dar aukštesnį lygį“.

N. Kundrotas pasidžiaugė, kad iniciatyvą palaiko LKF, o paramą komandai pažadėjo Kauno rajono savivaldybė. Vienintelis klausimas – ar pavyks susitarti dėl „Laisvės KRS“, ar bus kuriama nauja komanda.

„Kauno rajono „Laisvė KRS“ turi tikrai gilias tradicijas ir ilgą istoriją, tačiau turime pripažinti, kad ekipai reikia naujo įkvėpimo. Esame labai dėkingi ilgamečiam komandos vadovui bei treneriui A. Kuliešiui, tačiau norint pritraukti naujų rėmėjų bei žiūrovų, komandos vadybinis lygis turėtų būti kur kas geresnis. Kartu su jaunais ir entuziastingais žmonėmis esame pasirengę ateiti į pagalbą ir padėti reformuoti visą komandos valdymą“, – sakė M. Balčiūnas.

Lietuvos krepšinio federacijos informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: