Kaune lankysis “FIBA Europe” vadovai

0
1
(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Šią savaitę Lietuvoje apsilankys abu svarbiausi Europos krepšinio žmonės – naujasis „FIBA Europe“ prezidentas Olafuras Rafnssonas ir generalinis sekretorius Naras Lanolinas.

N. Lanolinas į mūsų šalį atvyks šiandien vakare, o rytoj apsilankys Klaipėdoje, Kaune, Birštone, Prienuose, Alytuje ir Vilniuje.

Kaune lankysis „FIBA Europe“ generalinis sekretorius Naras Zanolinas, renginių vadovė Monika Puhner, Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Klemensas Rimšelis, „Eurobasket 2011“ direktorius Mindaugas Špokas, Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas. 11.30 val. jie kartu su miesto meru Andriumi Kupčinsku apžiūrės statomą Žalgirio areną.

Liepos 30-ąją „FIBA Europe“ generalinis sekretorius sostinėje stebės „Omnitel“ Europos vaikinų jaunių čempionato kovas.

Liepos 31-ąją į Lietuva atskris prieš keletą mėnesių „FIBA Europe“ prezidentu išrinktas islandas Olafuras Rafnssonas. Kartu su Naru Lanolinu susitiks su Panevėžio miesto savivaldybės atstovais, vėliau vyks į Šiaulius, kur taip pat susitiks su savivaldybės vadovais bei stebės Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolines rungtynes su Suomijos nacionaline komanda.

„Europos jaunių čempionatas – prestižinis krepšinio renginys, „FIBA Europe“ jam skiria ypatingą dėmesį. Tuo pačiu tai puiki galimybė „FIBA Europe“ vadovams dar kartą atvykti į Lietuvą ir įvertinti mūsų atliekamus darbus. Lietuvos krepšinio federacijos ir „FIBA Europe“ santykiai yra puikūs, neabejoju, kad per šį vizitą svečiai dar kartą įsitikins lietuvių meile krepšiniui. Taip pat, be abejo, tikimės, kad „FIBA Europe“ vadovai teigiamai įvertins mūsų pažangą rengiantis 2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionatui“, – sakė Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.

Parengta remiantis Lietuvos krepšinio federacijos ir Kaunas.lt informacija

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia