Kaune norima įsteigti jaunimo laisvalaikio centrą
(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Trečiadienį (birželio 29 d.) Kauno miesto savivaldybėje vyko Kauno jaunimo reikalų tarybos posėdis, kuriame aptarti pagrindiniai tarybos veiklos aspektai, jaunimo veikla mieste, jaunimo politikos strategija.

Kauno miesto savivaldybės tarybos frakcijos ir jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ yra pasirašę susitarimą dėl jaunimo politikos įgyvendinimo Kauno mieste.

Vienas iš 6 pagrindinių siekių šiame susitarime – jaunimo laisvalaikio centro steigimas Kaune. Tokio centro steigimui pernai pritarė ir Jaunimo reikalų departamentas.

Tarybos nariai nusprendė kitam posėdžiui paruošti išsamų pristatymą-projektą apie galimybes mūsų mieste steigti jaunimo laisvalaikio centrą, įvertinant ir šio centro finansavimo klausimus.

Kauno miesto jaunimo reikalų koordinatorė Laura Ramanauskaitė-Stašiauskienė priminė, kad pernai buvo atliktas tyrimas ir parengtas jaunimo politikos strategijos projektas.

„Strategijos projekte tikrai yra naudingų dalykų, tačiau iki šiol Taryba šios strategijos nėra patvirtinusi. Reikėtų įvertinti, ar visi punktai mus tenkina, pakoreguoti ir teikti tvirtinimui“ – sakė L. Ramanauskaitė-Stašiauskienė.

Posėdžio metu taip pat buvo kalbėta apie jaunimo projektus ir jų finansavimą, apie nevyriausybinių organizacijų rėmimo fondą.

Mero pavaduotojas Povilas Mačiulis Kauno jaunimo reikalų tarybai sprendžiant jaunimo problemas pasiūlė įtraukti ne tik studentus, bet ir moksleivius.

„Kaune turime tiek daug mokyklų, todėl norėtųsi stiprios moksleivijos pozicijos, kad vyktų jų vieninga veikla, kurią koordinuotų kažkas. Nes šiuo metu moksleivių interesus atstovauja ne viena organizacija: Lietuvos moksleivių sąjunga, Lietuvos mokinių parlamentas, Kauno mokinių taryba“, – kalbėjo vicemeras.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: