Cassandra Wilson © Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Ketvirtadienį Kaune prasidės dvidešimt ketvirtasis tarptautinis džiazo festivalis “Kaunas Jazz”. Keturias dienas vyksiančiame festivalyje šiemet pasirodys geriausia pasaulyje džiazo vokalistė Cassandra Willson (Kasandra Vilson).

“Turbūt labiausiai laukiamas pasirodymas. Išties jai lygių kol kas nėra, nes ji nuo antrosios vietos atsiplėšusi tikrai labai daug. Šią atlikėją prisikviesti yra labai sunku, nes ji labai nemėgsta skraidyti”, – apie kelių “Grammy” statulėlių laureatę anksčiau yra sakiusi festivalio meno vadovė Indrė Jučaitė.

Festivalis išlaikys ir įprastas tradicijas: ketvirtadienį miesto Rotušėje įvyks iškilmingas jo atidarymo renginys, vyks džiazo madų šou ir taip pat tradicija tapęs grupės “Saulės kliošas” koncertas.

Šiemet į džiazo šventę pirmą kartą įsijungs Kauno senamiestis – šeštadienį nuo Miesto sodo iki Rotušės aikštės išsidėstys keturios scenos, kuriose vyks Lietuvos, Vokietijos ir Ukrainos atlikėjų pasirodymai.

Anksčiau vienai dienai į sostinę persikeldavęs renginys šiemet Kaune ir Vilniuje vyks vienu metu – du koncertai Vilniaus publikai skambės ketvirtadienį ir penktadienį.

Festivalyje šiemet pasirodys atlikėjai iš Lietuvos, Lenkijos, Izraelio, JAV, Norvegijos, Latvijos, Prancūzijos, Estijos, Vokietijos, Ukrainos, Austrijos.

“Kaunas Jazz” vyksta nuo 1991 metų.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: