(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Novatoriškas britų rašytojas, skaitytojų simpatijas jau pelnęs su  tokiais romanais,  kaip “Kendė”, “Martynas Pigas”, “Lukas”, susitikimo metu pristatys naujausią savo romaną  lietuvių kalba “Mirusiųjų kelias”. Renginį ves grupės “G&G Sindikatas” lyderis Svaras.

“Džiaugiamės turėdami galimybę Lietuvoje viešėsiantį paauglių rašytoją Keviną Brooksą pasikviesti į “Baltų lankų” knygyną Kaune. Manome, kad skaitytojams tai bus ypatinga galimybė ne tik susitikti su pirmą kartą Lietuvoje viešinčiu žinomu britų rašytoju, bet taip pat ir gauti autoriaus autografą”, – sakė UAB “Baltos lankos” generalinis direktorius Artūras Surgutanovas.

Naujausias Kevino Brookso romanas “Mirusiųjų kelias” yra išleistas „Beveik suaugusių” knygų serijoje, kuri skirta 12-18 metų jaunimui. Serijos knygos išsiskiria keliamų problemų aštrumu, stebina herojų išgyvenimų atvirumu. Romanas “Mirusiųjų kelias” – tai įtaigus, tikroviškas ir stipriau plakti širdį verčiantis mistinis trileris apie šių dienų gyvenimo aktualijas: šeimos tarpusavio santykius, meilę artimiesiems, atsakomybę, pasiaukojimą, žmonių abejingumą kito nelaimei, panieką, neapykantą…

Kevinas Brooksas yra gimęs Ekseteryje, Didžiojoje Britanijoje. Rašytojas studijavo filosofiją bei psichologiją Birmingame, vėliau buvo kultūros studijos Londone. Per savo gyvenimą jis pakeitė daug darbų, dirbo degalinėje, krematoriume, pašto tarnautoju,  net pardavėju zoologijos sode, kol pagaliau atsidėjo vien rašymui.

Simona Maknickaitė

kaunoaleja.lt yra Labdaros ir paramos fondo “Nedvejok” vykdomas projektas. Informaciją esančią šiame interneto tinklapyje kopijuoti ir naudoti be raštiško sutikimo yra draudžiama.

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: