(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Šeštadienio vakarą Panemunės bendruomenės centras surengė gražią paplūdimio atgimimo šventę.

Panemunės bendruomenės centro pirmininkas Gediminas Žukauskas pažymėjo, kad 2006 metais pavyko sustabdyti paplūdimio privatizaciją, todėl dabar būtina užbaigti tvarkymo darbus.

„Reikia padaryti viską, kad daugiau niekada ir niekam tokių pagundų nekiltų. Kviečiu kauniečius prisidėti idėjomis, pasiūlymais ir konkrečiais darbais“,– sakė G. Žukauskas.

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas, padėkojęs Panemunės bendruomenei už iniciatyvią veiklą, akcentavo, kad šiais metais baigus rengti projektą, lėšas paplūdimiui įrengti bus galima numatyti kitų metų biudžete.

Seimo narė Vida Marija Čigriejienė džiaugėsi prasmingais Panemunės bendruomenės nuveiktais darbais, pažadėjo savo pagalbą, atstatant paplūdimį.

Didelį susidomėjimą tarp šventės dalyvių sukėlė Juozo Miškinio paruoštas paplūdimio retro nuotraukų stendas.

Paplūdimio gimtadienio šventę ir darbų pradžią pasveikino muzikos ansamblis „Ainiai“,  džiazroko grupė „Saldainių traukinys“ surengė koncertą. Visi šventėje dalyvavę vaikai buvo pavaišinti šventiniais saldainiais.

Gausiai susirinkusiems kauniečiams ant upės kranto buvo pastatyta sveikuolių pirtis, kurioje nusimaudė bene 100 pirties mėgėjų.

Miesto vadovas, Seimo narė ir Panemunės seniūnė į paplūdimį supylė simbolinius smėlio kibirus. Šventę vainikavo spontaniškai suorganizuotas bardų koncertas, kuriame dalyvavo Liudas Mikalauskas, kunigas Rimantas Simanavičius, Vilius Kaminskas ir visa Panemunės paplūdimio bendruomenė.

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: