(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Kauno apygardos vyriausiasis prokuroras Kęstutis Betingis, Kauno rajono apylinkės prokuratūros vyriausiasis prokuroras Tomas Staniulis ir apygardos Civilinių bylų skyriaus vyriausiasis prokuroras Haroldas Urbonavičius šiandien susitiks su miesto gyventojais tam, kad atsakytų žmonėms į viešojo intereso, ikiteisminių tyrimų organizavimo, atlikimo ir jų kontrolės vykdymo klausimus.

„Susitikimo tikslas – siekti geresnio abipusio supratimo, išklausyti gyventojų problemas, susijusias su jų teisių ir teisėtų interesų ginimu bei apsauga. Ieškoti būdų, kaip geriau dirbti, kad žmonės sulauktų greitos ir kvalifikuotos pagalbos iš teisėsaugos institucijų“, – sakė apygardos vyriausiasis prokuroras.
Šiandien, jau pasibaigus darbo dienai, 18.00 val. Mykolo Riomerio universiteto Kauno policijos fakulteto salėje (Maironio g. 27) prokurorai susitiks su miestelėnais, norėdami išklausyti juos slegiančias problemas, atsakyti į jiems rūpimus klausimus. Vyriausiasis apygardos prokuroras yra pasiruošęs paaiškinti žmonėms, kokios yra prokuratūros funkcijos, jų veikla ir vaidmuo visuomenėje.

Susitikimą inicijavę „Jungtinio demokratinio judėjimo“ nariai pateikė apygardos prokuratūrai kelias dešimtis prašymų, kuriais prašo atsakyti į viešojo intereso gynimo (daugiausia žemių grąžinimo), tyrimų vilkinimo ir kitus rūpimus klausimus.
Susitikime ketina dalyvauti apie 300 žmonių, tarp jų ir Kauno policijos fakulteto studentai. Prokurorai kviečia gyventojus aktyviai dalyvauti diskusijoje!

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: