Kauno regiono seniūnijų žaidynėse - 4 vieta
(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Prienuose, rugsėjo 10-11 d., vyko Kauno regiono seniūnijų žaidynės, kuriose Kauno miesto komanda užėmė garbingą 4 vietą.

Į žaidynes atvyko 11 Kauno regiono seniūnijų. Nugalėtojai dar dalyvaus paskutiniame varžybų etape, kuris vyks rugsėjo 17 d. Birštone. Čia ir paaiškės pačios stipriausios Lietuvos seniūnijų komandos.

Varžybose savo jėgas išbandė: Prienų, Kėdainių, Jonavos, Kaišiadorių, Šakių, Vilkaviškio, Kauno rajonų, Kauno miesto bei Marijampolės, Kalvarijos, Kazlų Rūdos ir Birštono savivaldybių seniūnijų atstovai.

Seniūnijų komandos turėjo varžytis futbolo, parko tinklinio, smiginio, stalo teniso, šaškių, šachmatų ir krepšinio rungtyse. Tačiau ne į visas rungtis savivaldybės atsivežė savo komandas.

Kauno miesto seniūnijų komandos pirmąsias vietas iškovojo šaškių, smiginio, parko tinklinio moterų ir krepšinio senjorų rungtyse.
Bendroje įskaitoje, susumavus visų 11 rajonų komandų varžybų rezultatus 1 vietą iškovojo Jonavos rajonas. 2 vieta atiteko Marijampolės rajonui, 3 vieta – Prienų rajonui, o 4 vieta – Kauno miesto komandai.