(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Vasario 20 d. 18 val. ir vasario 21 d. 15 val. bus rodomas spektaklis „Metų laikai” (pagal Antonio Vivaldi muziką). Šokio spektaklis pastatytas pagal garsųjį Antonio Vivaldžio koncertinį ciklą smuikui ir orkestrui „Keturi metų laikai”. Spektaklio choreografė – Kauno šokio teatro „Aura” auklėtinė, profesionali šokėja ir šokio pedagogė Lina Puodžiukaitė.

Pasak choreografės, Antonio Vivaldžio koncertinis ciklas ją įkvėpęs savo muzikalumu, vientisumu ir turininga vidine „istorija”. Spektaklyje muzikinis „Vivaldžio kodas” atskleidžiamas savita sceninio judesio kalba. Skirtingais metų laikais kylantys išgyvenimai perteikiami išryškinant moters ir gamtos paralelę. Metų laikų kaita atliepia įvairialypę moters prigimtį bei moters formavimąsi: jos gimimą, augimą, brendimą, sužydėjimą ir pilnatvę. Moteris – kaip nuolat atsinaujinanti Pradžių pradžia, užtikrinanti visa ko tęstinumą ir nenutrūkstamumą.Kovo 6 d. 18 val. ir kovo 7 d. 15 val. bus rodomas spektaklis „Sapnas Nr.5″ (choreografas Andrius Kurienius).

„Sapnas Nr. 5″ – tai jausmingas, daugiaprasmių vaizdinių ir netikėtų kūrybinių proveržių kupinas šokio spektaklis, gimęs iš plastikos ir estetikos pojūčio. Tarsi pasąmonės srauto nešama prieš akis praskrieja virtinė skambančių paveikslėlių, netikėtai išnyrančių ir pranykstančių tamsoje. Iš beformės pūkų ir plunksnų masės visai šalia tavęs (ar tavyje?..) formuojasi Kažkas, kas palaipsniui įgyja matomą formą, pavidalą, spalvą, kvapą, nuotaiką ir tam tikrą prasmę – kiekvienam ir kas kartą vis kitą…

„Norėtųsi, kad žiūrovas patirtų tikrą sapno, sapnavimo malonumą, kai nesuvoki, nesigilini, kas su tavimi vyksta ir kodėl, – tiesiog atsijungi nuo gniaužiančios realybės ir atsiduodi magiškai sapno nežinomybei bei dvasią nuskaidrinančiam polėkiui”, – savo spektaklio idėja dalijosi jo kūrėjas, žinomas choreografas, režisierius ir aktorius Andrius Kurienius.

Šis spektaklis – sapnuojantiems save ir pasaulį… Subtiliai ir žaismingai, nevengiant švelnios ironijos iškedenamos sapnų plunksnose gyvenančios mūsų baimės, silpnybės, liūdesiai ir viltingi troškimai. Atveriant sapnų tikrovę ir tikrovės sapnus – tikrinamas jų tvarumas…

Renginiai vyks REVAL HOTEL NERIS konferencijų ir renginių centre (Alfa salė, K.Donelaičio g. 27, Kaunas). Bilietai platinami: Kauno šokio teatro “Aura” studijoje M.Daukšos 30A; 1 val. prieš renginius „Reval Hotel Neris” konferencijų ir renginių centre; taip pat bilietai.lt kasose ir internetu.

Šis tekstas – kaunas.lt nuosavybė. Kopijuoti ir platinti kaunas.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama!

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: