(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Kėdainių autobusų stotyje nuo rugsėjo 25 dienos galima įsigyti bilietus į tarpmiestinius ir tarptautinius maršrutus, jūrų keltus ir išsiųsti siuntą į bet kurį Lietuvos miestą.

Tarp SP UAB „Kėdbusas“ ir UAB „Kautra“ pasirašyta bendradarbiavimo sutartis, kuri leis Kėdainių autobusų stotyje teikti daugiau paslaugų. Nuo šiol stotyje bus galima įsigyti bilietus į visus tarpmiestinius maršrutus, tarptautinius „Eurolines“ maršrutų bilietus, jūrų keltų bilietus ir perduoti skubias siuntas.

„Šios permainos naujai Kėdainių autobusų stočiai suteiks daugiau gyvybės, o kėdainiečiai turės galimybę naudotis daugiau paslaugų“, – sakė „Kautros“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

„Kėdainių autobusų stotyje teiksime kur kas daugiau paslaugų nei iki šiol. Norėdami tai įgyvendinti savo partneriais pasikvietėme didžiausią patirtį ir reikalingus įrankius turinčią didžiausią Lietuvoje tolimojo susisiekimo bendrovę „Kautra“, – sakė „Kėdbuso“ direktorius Liudvikas Bliūdžius.

„Kautra“ diegia naują siuntų pristatymo informacinę sistemą. Vieni pirmųjų jos privalumus galės išbandyti kėdainiečiai. „Nauja sistema leis iš bet kurio Lietuvos miesto ar miestelio gabenti siuntą į bet kurį kitą miestą ar miestelį. Kėdainiečiai galės perduoti siuntas ir į tuos miestus, į kuriuos iš Kėdainių nevažiuoja tarpmiestiniai autobusai“, – sakė L.Skardžiukas.

Nauja 830 kvadratinių metrų ploto Kėdainių autobusų stotis atidaryta šių metų balandį. Iki nugriovimo senoji autobusų stotis kėdainiečiams tarnavo 20 metų. Iš Kėdainių miesto centro ji persikėlė 1988-aisiais. Nauja autobusų stotis yra sujungta su prekybos centru.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: