(c) kaunozinios.lt archyvo nuotr.

Transporto lyderių rinkimuose antrus metus „Lietuvos metų vežėjo 2009“ titulą pelnė didžiausia šalies keleivinio transporto bendrovė „Kautra“ .

Lietuvos vežėjų asociacijos “Linava”, žurnalo “Transportas” bei Susisiekimo ministerijos rengtame konkurse „Lietuvos transporto lyderiai 2009“ buvo apdovanotos novatoriškiausios šalies vežėjų, eskpeditorių ir logistikos bendrovės.

„Įmonė šiemet atšventė savo 75 metų jubiliejų, todėl šis apdovanojimas – puiki dovana gimtadienio proga ir svarbus įvertinimas visiems įmonės darbuotojams“, – apdovanojimu džiaugėsi „Kautros“ generalinis direktorius Linas Skardžiukas.

Pasak L. Skardžiuko, „Kautra“ nuolat investuoja į teikiamų paslaugų bei aptarnavimo kokybės gerinimą, paslaugų kūrimo ir teikimo procesuose diegia naujausias informacines technologijas, efektyviai išnaudoja resursus ir netgi visuotinio ekonominio sunkmečio laikotarpiu vykdo plėtrą.

„Kautra“ yra sukūrusi centralizuotą siuntų paskirstymo sistemą autobusais Lietuvoje bei įjungusi į ją didžiąją dalį šalies keleivių vežėjų. Kaune įkurtas siuntų paskirstymo centras leidžia siuntoms efektyviai judėti tarp įvairių Lietuvos autobusų stočių ir stotelių. Bendrovės „Kautra” sukurtas veiklos modelis yra papildomas postūmis keleivių vežimo verslui, o taip sudaro rimtą konkurenciją tradicinėms siuntų gabenimo bendrovėms.

Šiemet „Lietuvos transporto lyderiai 2009“ rinkimuose paskelbta 10 nominacijų, pusė iš jų skirta labiausiai nusipelniusioms įmonėms ir pusė – technikai, kuri kitais metais bus įvardijama pažangiausia.

Komisiją sudarė „Lietuvos logistikos asociacijos“, vežėjų asociacijos „Linava“ bei ekspeditorių asociacijos „Lineka“ vadovai, jie išrinko po tris pretendentus į kiekvieną nominaciją. Pagrindiniai vertinimo kriterijai buvo unikalių, mažai kam žinomų veiklos modelių taikymas ar savo srityje inovatyvių sprendimų priėmimas transporto bei logistikos versle.

Rinkimų „Lietuvos transporto lyderiai 2009“ tikslas – įvertinti ir atkreipti dėmesį į transporto ir logistikos sektoriaus geriausius atstovus ir sunkmečiu efektyvią veiklą vykdančias įmones.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: