Krepšinio sirgaliai Kauną pasieks "Pergalės traukiniu"
(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Kaunas kaip ir kiti miestai įtemptai ruošiasi artėjančiam Europos vyrų krepšinio čempionatui. Savivaldybės specialistai braižo schemas, kur leisti sirgaliams parkuoti mašinas, skaičiuoja, kiek viešojo transporto reikės čempionato metu.

„Jau dabar žinom, kad sirgaliai iš Vilniaus geležinkelio stoties į Kauną judės „Pergalės traukiniu“, todėl prie stoties jų lauks autobusai, kurie tiesiai juos nuveš į Kauno „Žalgirio“ areną, o po to parveš atgal“, – pasakojo Transporto eismo organizavimo skyriaus vedėjas Paulius Keras.

Keleiviams, keliaujantiems šiais autobusais, reikės įsigyti bilietą, kaip ir bet kuriam Kauno miesto gyventojui, važinėjančiam viešuoju transportu.

Papildomi autobusų maršrutai važinės nuo prekybos centro „Mega“ pro Jonavos g. iki arenos.

Prie kiekvieno įvažiavimo į miestą, visiems miesto svečiams kelią iki arenos padės rasti mieste iškabintos informacinės gairelės – vimpilai.

Sirgaliai, abejojantys, ar ras vietą, kur pastatyti automobilį šalia „Žalgirio“ arenos, turėtų nebijoti. Visi, kurie turės bilietą į varžybas „Žalgirio“ arenoje, savo automobilį galės pastatyti prekybos centro „Akropolis“ stovėjimo aikštelėje. Viename aikštelės aukšte telpa apie 800 automobilių.

Keturias dienas, kuomet Kaune vyks finalinis čempionato etapas, viešojo transporto srautas bus padidintas beveik 50 proc., todėl neabejojama, kad sirgaliai lengvai galės keliauti po miestą.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: