© linokleizosfondas.lt archyvo nuotr.

„Baltic Players“ sporto organizacija tęsia bendradarbiavimą su Lino Kleizos labdaros ir paramos fondu ir antrus metus iš eilės organizuoja vasaros krepšinio stovyklą, kuri skirta merginoms ir vaikinams nuo 14 metų. Dalis už šią stovyklą surinktų lėšų bus skirta Lino Kleizos fondui.

Kiekvienas stovyklos dalyvis kartu su „Baltic Players“ prisidės prie Lino Kleizos globojamų vaikų gerovės. Šios stovyklos metu dalyviai turės puikią galimybę susipažinti su aukšto lygio treniruočių procesu, kurių metu su jais dirbs ir patarimus dalins patyrę Lietuvos krepšinio treneriai.

„Labai džiaugiamės tęsiamu bendradarbiavimu su Linu Kleiza ir jo fondu. Didžiuojamės galėdami prisidėti prie šios organizacijos vykdomų paramos projektų“ – teigia „Baltic Players“ projektų vadovas Tomas Pušinaitis.

Šiais metais bus organizuojamos dvi stovyklos pamainos. Į pirmąją pamainą, tobulinti savo krepšinio įgūdžių, kviečiami dalyvauti visi norintys – tiek merginos, tiek vaikinai. Ši stovykla skiriasi nuo kitų organizuojamų tokio pobūdžio stovyklų  pirmiausia savo formatu.

Stovykla yra vykdoma dviem etapais, o jos trukmė net 20 dienų! Stovyklos metu didžiausias dėmesys yra skiriamas  individualiam dalyvių fiziniam pasirengimui bei orientuojamasi  į individualų krepšinio meistriškumo tobulinimą.

Kaip pažymi T. Pušinaitis, šiemet stovykla turės ir socialinį atspalvį. Antrosios stovyklos pamainos metu bus sudarytos sąlygos nemokamai dalyvauti socialiai remtinam jaunimui.

„Neabejoju, kad ir vaikų globos namuose auga talentingų krepšininkų. Tačiau jiems atsiskleisti galbūt trukdo finansų stoka, kvalifikuotų trenerių priežiūros trūkumas.“

Kaip ir pernai jaunimą treniruos patyrę Lietuvos treneriai: Kazys Maksvytis – Klaipedos „Neptūno“ ir „Auksinės“ Lietuvos jaunimo krepšinio rinktinės vyr. treneris; Aurimas Jasilionis – nacionalinės Bahreino vyrų rinktinės trenerio asistentas ir nacionalinės Bahreino moterų rinktinės vyr. treneris; Dalius Lubys – Lietuvos U19 jaunimo rinktinės trenerio asistentas; Marius Kiltinavičius – Birštono „Jazz-Diremta“ vyr. treneris; Vaidas Verbickas – įvairaus amžiaus merginų ir vaikinų Lietuvos rinktinių fizinio rengimo treneris. Krepšinio stovykloje tikimasi sulaukti ir paties Lino Kleizos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: