Kaistant asfaltui ir kylant temperatūrai su kauniečiais pasisveikins nauja kultūringa ir muzikali vieta. Gegužės 10-ąją į oficialų atidarymą pakvies Rotušės aikštėje esančio Ryšių istorijos muziejaus vidiniame kieme besikuriantis „Ryšių kiemelis 837“. Visapusiška muzikos, kino ir kitų menų programa čia numatyta iki pat rudens.

Naujos kultūringos ir draugiškos vietos Kaune idėja kilo idėjinei sostinės „Vasaros terasos“ komandai. Vilniaus Mokytojų namų kieme jau septintą sezoną šurmuliuojantys terasos lankytojai vertina aktualius renginius visoms amžiaus grupėms, gardų maistą, artimų sielų kompaniją –šie gero vasaros laiko atributai bus įkurdinti ir „Ryšių kiemelyje 837“.

Ryšių istorijos muziejaus pavadinimą iš dalies „pasiskolinę“ naujosios vietos kūrėjai jam suteikė ir daugiau prasmių. Neabejojama, kad čia megsis ryšiai tarp asmenybių, meno šakų, muzikos stilių ir t.t. Skaičius „837“ tuo tarpu puikiai pažįstamas telefono ryšiu Kaune bent kartą pasinaudojusiems. Beje, telefonų rasis ir pačiame kiemelyje – jais patogiai įsitaisius sofose bus galima paskambinti prie gretimų staliukų sėdintiems ar į barą.

Nuo ryto iki vėlumos veiksiančiame „Ryšių kiemelyje 837“ sau artimą programą bus galima atrasti kasdien. Pirmadieniais muziejaus kieme skambės džiazas, antradieniai bus skirti kinui,trečiadieniais čia rinksis teatro mėgėjai. Ketvirtadienių vakarai – metas elektroninei muzikai, penktadieniais vyks gyvi aktualių Lietuvos grupių ir atlikėjų koncertai. Šeštadieniais – „garažo išpardavimų“ turgus bei lounge muzikos vakarai, sekmadieniais – lėlių teatras. Absoliuti dauguma koncertų, spektaklių ir kitų renginių bus nemokami, į savo renginius kvies ir Ryšių istorijos muziejus, kiemelyje svečiuosis  svarbūs miesto įvykiai.

 “Ryšių kiemelis 837” oficialus atidarymas. 2012 m. gegužės 10 d.

Renginio programa:

17.00 – Renginio pradžia

17.30 – Renginio vedėjo sveikinimo žodis

  • Miesto mero kalba;
  • Erica’os Jenings ir Jurgio Didžiulio kalba;
  • “Ryšių kiemelio 837” idėjos iniciatorių kalba.

19.00 Oficialus atidarymas kauniečiams bei miesto svečiams. Lėktuvo skrydis virš kiemelio bei žiedlapių lietus. The Artrace koncertas.

20.30 „Saulės Kliošas“ koncertas.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: