(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Ispanai užbaigė rungtynes dėjimu iš viršaus ir užtvirtino kiek sumažėjusį savo pranašumą: 70:84. Europos čempioanatas Lietuuvos rinktinei baigsis rungtynėmis su serbais.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje lietuviams pavyko surengti kelias rezultatyvias atakas iš eilės, tačiau ispanai netrukus atstatė 20 taškų skirtumą – 53:73

Deja, lietuviams nepavyksta išlaikyti ispanų nenutolusių – po trečiojo kėlinio skirtumas siekia dvidešimt vieną tašką – 43:64

Skirtumas jau pasiekė dvidešimt taškų – 42:62. Panašu, kad kartosis pirmojo draugiško susitikimo su ispanais scenarijus…

Likus žaisti mažiau nei 3 minutes trečiajame kėlinyje pralaimime 16 taškų skirtumu 41:57

Sužaidus tris minutes trečiajame kėlinyje lietuviai atrodo geriau – 37:45

Kėlinio pabaigoje Lietuvos rinktinė kiek atsitiesė, sumažino skirtumą iki aštuonių taškų – 32:40. Kažkokie skausmai kamuoja neblogai pradžioje žaidusį Mantą Kalnietį – su juo dirba komandos gydytojai.

Sužaidus 7 minutes pagaliau tritaškį pataiko Linas Kleiza, po jo – Marijonas Petravičius.

Antro kėlino viduryje lietuviai aiškiai sutrikę, daro daug klaidų, nesugeba pelnyti taškų. Ispanai laimi 24:36. Per 6 antro kėlinio minutes Lietuvos rinktinė neįmetė nė taško.

Lietuviai nesugeba atkovoti kamuolių po netaiklių ispanų baudos metimų – lygu 24:24. Į aikštelę grįžta Mantas Kalnietis.

Vėl pauzė rungtynėse dėl problemų su švieslente, tačiau šį kartą ji trunka trumpiau. Ispanai dėjimu mažina skirtumą iki 22:24, ir dar mes baudos metimą.

Antrasis kėlinys prasidėjo nerezultatyviai – per pusantros minutės nei viena komanda taškų nepelnė. Iki tol be poilsio runktyniavusį Mantą Kalnietį pakeitė Andrius Mažutis. Lietuvos rinktinės puolimas ima strigti, tuo tarpu ispanai pataiko tritaškį: 24:18

Po pirmojo kėlinio Lietuvos rinktinė pirmauja 24:15. Po priverstinės pauzės ispanams pavykos surengti sėkmingą ataką, tačiau puikiai gynyboje ir puolime žaidžiantys lietuviai atsakė 5 taškais iš eilės.

Likus žaisti mažiau nei 2 minutes pirmajame kėlinyje iškilo techninės problemos su viena iš švieslenčių. Lietuviai laimi 12:19.

Lietuviai gerai puldami šiek tiek pabėgo į priekį – 10:19. Po šio spurto žaidimas kiek sustojo, abiems komandoms nesugebant pelnyti taškų.

Įpusėjus pirmajam kėliniui vyksta apylygis žaidimas, lietuviai labai taikliai atakuoja iš toli. Puikiai žaidžia Mantas Kalniets.