(c) LFF archyvo nuotr.

Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė EURO 2012 atrankos rungtynėms su Ispanija kovo pabaigoje apšils dvikova su pirmą kartą į mūsų šalį atvyksiančia Lenkijos rinktine. Trenerių planuose taip pat numatytas ir komandos kandidatų patikrinimas rungtynėmis su jaunimo rinktine.

Kontrolinės rungtynės tarp Lietuvos ir Lenkijos komandų vyks kovo 25 dieną Kaune, numatoma pradžia – 21 valandą 30 minučių.

Po keturių dienų, kovo 29 d., lietuviai priims Pasaulio ir Europos čempionus Ispanijos futbolininkus 2012 metų Europos čempionato atrankos varžybose.

Rinktinės vyriausiojo trenerio Raimondo Žutauto teigimu, šios rungtynės bus naudinga žaidybinė praktika.

„Daug rinktinės narių atstovauja klubams, kur vyksta pasirengimas sezonui. Todėl papildomos rungtynės bus gera praktika, o taip pat galimybė per ilgesnę treniruočių stovyklą įvertinti žaidėjų sportinę formą“, – sakė treneris.
Iki šiol abiejų valstybių nacionalinės rinktinės susitiko aštuonis kartus, tačiau visus kartus žaidė arba Lenkijoje, arba vienoje pietų Europos šalių.

Šį kartą rungtynes Lietuvoje pasiūlė Lenkijos futbolo federacijos atstovai.

„Matyt jie norėjo revanšo mūsų aikštėje už 2006 metus“, – juokavo LFF rinktinių skyriaus direktorius Robertas Tautkus – „Tada svečiuose nugalėjome lenkus 1:0 ir pagadinome nuotaiką prieš pasaulio čempionatą.  Tikimės, kad pirmą kartą Lietuvoje vyksianti dvikova su kaimynais bus įdomi ir žiūrovams.“

Gera žinia Lietuvos rinktinės abonementų EURO 2012 atrankos ciklui savininkams – jie į draugiškas rungtynes su Lenkija galės patekti nemokamai.

LFF informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: