(c) Kauno mažojo teatro archyvo nuotr.

Rugsėjo 19 d. Nojaus solinis akustinis koncertas Kauno Mažajame Teatre – „Aš dar niekada nenorėjau tiek daug pasakyt…“

Darius Mileris Nojus muzikinį kelią pradėjo 1988 metais pabuvojęs Pauliaus Širvio kūrybos vakare, kur skambėjo dainos, akomponuojamos akustine gitara. Tuomet susidomėjo dainuojamąja poezija, kuri jį lydi ir formuoja muzikinį kelią iki šiol. Kuria ir dainuoja savo kūrybos dainas.

1992 m. Nojus su draugais sukūrė grupę Airija, su kuria muzikavo iki 2000 metų ir išleido 5 albumus. Nuo 1998 m. Nojus yra išleidęs 7 solinius albumus, tarp jų ir akustinį vaizdo koncertą Dubline „Apie save ir kitus“ 2007 m.

Naujausias albumas „Nematomi“ išleistas pernai, kuriame skamba daina „Laivas“, skirta „Tūkstančio odisėjos“ jachtai „Ambersail“. Nors dažnai koncertuoja su grupe, kurioje būgnais groja Asta Mileriene, bosine gitara Vidmantas Galeckas, o saksofonu ir akordeonu Lorenas Bučius, šį kartą Kauno Mažąjame Teatre Nojus gros akustinį solo koncertą, kuriame žinomiausios solinės ir grupės Airija dainos skambės taip, kaip buvo kuriamos – akustinė gitara ir balsas.

„Niekada nenorėjau piršti žmonėms savo muzikos. Iš pradžių grojau sau, nes jaučiau didelį džiaugsmą – negalėjau kitaip. Po to atėjo noras pasidalinti tuo, ką jauti, su kitais, tuo, kokį matai pasaulį – džiugų ir liūdną, juodą ir baltą, gerą ir blogą, mylintį ir neapkenčiantį, pasidalinti savimi, kurio taip ilgai ieškai ir nerandi, o suradęs, atrodo, ir vėl netenki.Todėl aš vėl stoviu čia ir dalinuosi tuo, ką turiu ir neturiu. Vėl ir vėl jaučiu, kad Jūsų širdys plaka kaip viena širdis, girdžiu tūkstančius garsų, kurie čia tolsta, čia aidu grįžta, virsdami daina iš mano lūpų.“

Nekantriai laukdamas atvykti, kviečiu visus gyvos muzikos mylėtojus į savo koncertą ir tikiuosi dar vieno gražaus susitikimo su puikia ir nuostabia publika. Iki pasimatymo!.“ – kalbėjo Nojus.

Bilietus galima įsigyti: M.Daukšos g.34, tel. 8-37-408470, www.bilietai.lt. Bilieto kaina – 25 Lt.

Roberta Taraškevičiūtė

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: