Naujas tinklapis darbo ieškančiam jaunimui
(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Lietuvos darbo birža praneša, kad specialiai jaunimui jos specialistai sukūrė naują informacinį tinklapį www.ldb.lt/jaunimui. Paslaugos jaunimui – viena prioritetinių Lietuvos darbo biržos veiklos sričių. Gerinant informavimą ir konsultavimą siekiama, kad darbą rastų kuo daugiau jaunų žmonių.

Naujoje jaunimo darbo ir karjeros klausimų svetainėje galima rasti atsakymus, kur ieškoti darbo, kaip registruotis darbo biržoje, kokiomis siūlomomis priemonėmis jaunuoliai gali pasinaudoti arba kokią paramą gauti. Čia informacijos taip pat ras moksleiviai ir jaunuoliai, ketinantys pradėti savo verslą ar norintys tapti savanoriais.

Šis jaunimo darbo centrų tinklapis – savotiškas konspektas jaunimui, kur informacija pateikiama paeiliui – lyg keliaujant iš taško A į tašką B.

Viena darbo biržos veiklos sričių – profesinis orientavimas, todėl besirenkantiems profesiją ar ketinantiems studijuoti pateikiama daug naudingos informacijos, nuorodų į kitus tinklapius ar straipsnius.

Čia taip pat pasakojama, kaip teisingai rašyti gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką, pateikiami pavyzdžiai, jaunimo darbo centrų parengti leidiniai.

Jaunimo darbo centrų specialistų teigimu, informacijos kartais yra tiesiog per daug, ir jaunuoliai dažnai neturi laiko arba noro jos skaityti. Todėl buvo nuspręsta visą informaciją, susijusią su darbo paieška, karjeros galimybėmis, pateikti paprasčiau, aiškiau ir nuosekliau – kalbėti „jaunimo kalba“.

Šiais metais iki birželio 1 d. jau įdarbinta 16,6 tūkst. jaunų bedarbių iki 25 m. amžiaus (80,8 proc. šiais metais įregistruotų naujų jaunų bedarbių) ir tai 5,5 tūkst. daugiau nei atitinkamu laikotarpiu 2010 m.

Naujajame tinklapyje informacija skirta jaunimui, bet tinka visiems. Kviečiame aktyviai ja naudotis.

Visos Jaunimo darbo centro paslaugos yra nemokamos ir teikiamos tiek registruotiems, tiek neregistruotiems darbo biržoje asmenims – nėra privalomos lankytojų registracijos.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: