(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė po rungtynių su Ispanija vis dėlto nevyks į Turkiją žaisti su Saudo Arabijos rinktine.

Lietuvos rinktinės vadovai jau buvo žodžiu sutarę dėl kontrolinės dvikovos spalio 12 dieną, buvo paruoštos sutartys, trūko tik parašų. Tačiau ilgai delsę patvirtinti rungtynes Saudo Arabijos atstovai apsigalvojo.

„Apmaudu ne tik dėl to, kad teko ilgai laukti jų oficialaus atsakymo, bet ir dėl to, kad surengti kitą kontrolinę dvikovą jau nebeužteks laiko“, – sakė Lietuvos futbolo federacijos nacionalinių ir jaunimo rinktinės skyriaus vadovas Robertas Tautkus.

Pasikeitę planai reiškia, kad Lietuvos nacionalinė rinktinė kitą mėnesį žais vienerias rungtynes EURO 2012 atrankos varžybose – spalio 8 dieną Salamankoje su Europos ir Pasaulio čempione Ispanija.

Lapkričio mėnesį lietuviai turi pasiūlymų žaisti draugiškas rungtynes su Izraelio arba Šiaurės Airijos rinktinėmis. Kitų metų vasario pradžioje Lietuvos rinktinė planuoja dalyvauti draugiškame turnyre Portugalijoje arba surengti treniruočių stovyklą užsienyje. Kovo 29 dieną Lietuvos futbolininkai namuose susitiks su Ispanija.

LFF informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: