(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Trečiadienį Kauno miesto savivaldybės tarybos kolegija pritarė siūlymui, skirti papildomų lėšų Kauno apskrities priešgaisrinei gelbėjimo valdybai įsigyti specialią įrangą, kuri bus naudojama audrų, potvynių ir kitų nelaimių atvejais.

Miesto meras Andrius Kupčinskas pabrėžė, kad su naująja įranga ugniagesiai gelbėtojai galės operatyviau likviduoti stichinių nelaimių padarinius.

„Likviduojant audros padarinius gedo ugniagesių gelbėtojų turimi motoriniai pjūklai. Padedant nukentėjusiems nuo liūčių žmonėms, ugniagesiams buvo sunku pristumti vandens siurblius – priekabas prie namų, nes turima technika yra masyvi. Be to, ji yra pasenusi ir neekonomiška. Atnaujinus gelbėjimo įrangą bus galima greičiau likviduoti stichinių nelaimių padarinius“, – sakė Kauno meras.

Kauno ugniagesiams gelbėtojams iš Savivaldybės administracijos direktoriaus rezervo fondo bus skirta 30 tūkst. litų. Už juos numatyta įsigyti du naujus motorinius grandininius pjūklus ir atsarginių grandinių komplektą bei keturis naujus dyzelinius vandens pumpavimo siurblius su papildoma įranga.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: