(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Artėja graži pavasario šventė – Šventos Velykos. Jų laukiame visi. Vieni švenčiame jas savo namuose kartu su mums brangiausiais žmonėmis, kiti jas sutinka ligoninės palatose.

Dainavos bendruomenės centras „Draugystė“, organizuoja Gerumo akciją Kauno medicinos universiteto Vaikų ligų klinikų onkohematologijos skyriaus vaikams. „Lankiausi ten prieš keletą mėnesių ir labai gerai žinau kaip vaikams reikalingas nešiojamas kompiuteris. Didelė jų svajonė – kompiuterio pagalba bendrauti su savo klasės draugais, tėveliais“, – apie sumanymą pasakoja Dainavos bendruomenės centro „Draugystė“ pirmininkė Danutė Macenkaitė.

UAB „Kraujo donorystės centras“ kartu su VŠĮ „Geros valios srautas“ jau paskelbė donorystės akciją: davę kraujo donorai atlygį paskirs kompiuterio įsigijimui. Dėka šių organizacijų, gerų žmonių, kurie atsilieps į šį kvietimą, iš surinktų pinigų vaikams bus nupirktas nešiojamas kompiuteris ir padovanotas lankant visiems kartu vaikus per Atvelykio šventę.

Šioje akcijoje dalyvauti pakviesti ir Lietuvos mokinių Kauno regiono skyriaus pirmininkė Eglė Daukšytė, T.Masiulio jaunimo mokyklos mokiniai, VDU Gerovės Instituto Socialinio darbo studentų klubo „Vesta“ nariai.

Bendruomenės centras „Draugystė“ rūpinasi, kad per Atvelykio šventę lankomi ligoninėje vaikai būtų palepinti ir saldumynais. „Į mūsų prašymą jau atsiliepė UAB „ Palasėja“, šiems vaikams skyrę dovanų jų mėgstamų traškučių, o UAB „Viktorija ir parteriai“ – kvapnių sausainių. Kauno jaunimo mokyklos mokiniai per dailės pamoką išlankstė iš popieriaus baltus paukštelius, o Simono Daukanto vidurinės mokyklos pradinukai parašė laiškus su palinkėjimais mažiesiems ligioniams. UAB „Paletti“ perdavė vaikams spalvingų atviručių“, – apie pasiruošimą į skyrių pasakoja D. Maceikaitė.

Raginame visus kauniečius, kurie nėra abejingi kito nelaimei, dalyvauti donorystės akcijoje ir taip padėti šiame skyriuje besigydantiems vaikams.

Dirbkime ir gyvenkime ne tik sau, bet ir kitiems, stenkimės šį pasaulį padaryti nors kiek geresnį, palengvindami kito žmogaus skausmą.

Balandžio mėn. 12-26 dienomis organizuojama kraujo donorystės akcija, kurioje jūsų parama labai reikalinga. Jei dėl tam tikrų priežasčių negalite ar nenorite duoti kraujo, tačiau jaučiate norą suteikti pagalbą vaikams, įmeskite savo auką į gerumo dėžutę.

Suteikime galimybę sunkiai sergantiems vaikams pažinti pasaulį.

Donorai priimami: I, III, IV 8:00-20:00; II, V 8:00-16:00 val. ir VI 9:00-15-00 val. (I. Kanto g. 15 Kaunas).

Būtinai su savimi turėkite asmens dokumentą.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: