(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Lietuvos užsienio reikalų ministerijoje kovo 22 dieną vyks vieno seniausių užsienio lietuvių leidinių žurnalo „Pasaulio lietuvis“ naujos koncepcijos pristatymas.

Renginį ves Užsienio reikalų ministerijos Užsienio lietuvių departamento direktorius Arvydas Daunoravičius, sveikinimo žodį tars Pasaulio lietuvių bendruomenės atstovė Lietuvoje Vida Bandis.

Naująją žurnalo koncepciją pristatys Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos pirmininkas Kęstas Pikūnas, perimantis „Pasaulio lietuvio“ leidybos reikalus.

Nuo 1963 metų Pasaulio lietuvių bendruomenės leidžiamas leidinys buvo svarbi pasaulio lietuvius siejanti jungtis. „Pasaulio lietuvio“ tikslas – puoselėti lietuvybę, bendruomeniškumą, pilietiškumą, išlaikyti ir stiprinti užsienio lietuvių ryšius su Lietuva, pristatyti įvairių kartų pasaulio lietuvius ir įvairių lietuvių bendruomenių veiklą pasaulyje.

Naujoji redakcija sieks tęsti ilgametes „Pasaulio lietuvio“ tradicijas ir išlaikyti žurnalo reikšmingumą lietuvių bendruomenei pasaulyje, taip pat padaryti leidinį aktualų ne tik tautiečiams užsienyje, bet ir gyvenantiems Lietuvoje.

LR Užsienio reikalų ministerijos informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: