© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Tarp dovanų, kurios pernai buvo įteiktos britų monarchijai, yra sodo nykštukas, šokoladinė karališkoji karieta ir pirštinė medžioklei su sakalais, pranešta trečiadienį.

Karalienė Elizabeth II (Elzbieta II) turėjo laimės gauti auksinį nuotraukų rėmelį ant brangakmeniais dekoruoto stručio kiaušinio, kai Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) prezidentas šeichas Khalifa bin Zayedas (Chalifa Bin Zajidas) pernai balandį lankėsi Didžiojoje Britanijoje su valstybiniu vizitu, rodo oficialus sąrašas, kurį paskelbė Bakingamo rūmų ir Klarenso rūmų pareigūnai.

Be to, karalienė gavo keturis emaliuotus skarabėjus iš Bangladešo ambasadoriaus, taip pat – keistesnių dovanų, tarp kurių yra šokoladiniai Vindzoro pilies ir karališkosios karietos modeliai.

Tarp žemiškesnių dovanų yra Londono transporto sistemos elektroninis bilietas, įteiktas karalienei per apsilankymą Beikerio gatvės metropoliteno stotyje.

Monarchės vaikaitis princas Harry (Haris) yra gavęs begalę beisbolo kepuraičių, polo marškinėlių, trikotažinių marškinėlių ir, labiau stebinama, pirštinę medžioklei su sakalais.

Princesė Anne (Ana), regis, gavo pačias keisčiausias dovanas, tarp jų – sodo nykštuką, plastikinį angelą ir knygą pavadinimu “Tavo rankos man primena pusryčių kiaulieną” (Your Arms Remind Me of Pork Luncheon Meat).

Dovanų teikėjai oficialiose gairėse raginami nedovanoti “brangių dovanų”.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: